porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Schody w ogrodzie - jakie powinny być? Projekt ogrodu

Schody sprawiają, że kompozycja ogrodu jest bardziej atrakcyjna. Często specjalnie różnicuje się powierzchnię terenu, by móc zbudować kilka malowniczych stopni. Jak zaprojektować i wybudować schody ogrodowe?

antypoślizgowe płytki dodano: 29.05.2013 15:29

Jak ułożyć nawierzchnię z kostki brukowej na podłożu gliniastym?

Nawierzchnię z kostki brukowej na podłożu gliniastym można zrobić samodzielnie. Trzeba jednak pamiętać, że grunt gliniasty trudno przepuszcza wodę, należy więc wykonać pod brukiem warstwę odsączającą. SPRAWDŹ, jak ułożyć kostkę KROK PO KROKU.

jak ułożyć kostkę dodano: 22.11.2011 17:01

Jak ułożyć nawierzchnię z kostki brukowej na podłożu piaszczystym?

Nawierzchnię z kostki brukowej na podłożu piaszczystym układa się łatwo i szybko. W przeciwieństwie do podłoża gliniastego nie jest potrzebna warstwa odsączająca, czyli podbudowa z tłucznia kamiennego (o ile po kostce nie będą jeździły samochody). MÓWIMY, JAK ułożyć kostkę KROK PO KROKU.

jak ułożyć kostkę dodano: 22.11.2011 17:09

Jak usuwać plamy z kostki brukowej?

Wykwity i plamy pojawiające się na nawierzchniach betonowych, szczególnie tych z kostki, psują ich wygląd. Mówimy, jak pozbyć się nieestetycznych plam i przywrócić kostce dawny urok.

bauma dodano: 29.12.2011 12:35

Jak zbudować podjazd do garażu?

Podjazd do garażu najczęściej wykonuje się z kostki brukowej lub granitowej. Można go ułożyć samemu, ponieważ małe elementy nietrudno jest udźwignąć. Trzeba tylko pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas budowy. Sprawdź, jak należy wykonać podjazd, aby był trwały i funkcjonalny.

budowa dodano: 06.10.2011 12:39 | odpowiedz (1)

Palisada ogrodowa. Jak ją zrobić?

Palisada to estetyczny element przestrzeni ogrodowej, który ma również zastosowanie praktyczne. Na co zwrócić uwagę, montując palisady?

betonowa palisada dodano: 17.03.2015 10:22

Błędy przy układaniu kostki brukowej. Jak ich uniknąć?

Układanie kostki brukowej to wbrew pozorom skomplikowany proces, w którym na każdym etapie łatwo o błędy. Na co zwracać szczególną uwagę, aby ich uniknąć?

kostka betonowa dodano: 28.11.2014 10:46

Jak zadbać o nawierzchnie z kostki brukowej po zimie?

Kostka brukowa jest najpopularniejszym materiałem na nawierzchnię wokół domu. Aby nawierzchnia z kostki brukowej długo nam służyła i zachowała ładny wygląd, trzeba o nią dbać. Podpowiadamy, jak dbać o kostkę brukową w przydomowym ogrodzie.

kostka brukowa dodano: 19.01.2015 13:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Irena Santor. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Irena Santor to gwiazda pierwszej klasy. Znakomita piosenkarka, która od ...

bruk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bruk. Wszystko na temat bruk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.