porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaką rolę pełnią brwi?

Brwi przyspieszyły rozwój ludzkości. Od setek tysięcy lat są najbardziej żywym, najruchliwszymi, pełnym wyrazu i dającymi mnóstwo sygnałów fragmentami ciała. Mówią za nas kiedy milczymy i dopowiadają resztę, kiedy mówimy. W ich ruchach bierze udział aż 12 mięśni – więcej niż kiedy się uśmiechamy! Mówimy, po co nam brwi!

łuki brwiowe dodano: 26.02.2014 13:27

Jak powiększyć oczy? Jakie sztuczki stosują wizażyści?

Ogromnymi, przykuwającymi uwagę oczami mogą się pochwalić nieliczne kobiety. Pozostałe mogą wykorzystać sprawdzone sztuczki wizażystów. Optyczne powiększanie oczu to nic trudnego!

jak malować oczy dodano: 05.05.2012 00:05 | odpowiedz (2)

Regulacja brwi – jak osiągnąć idealny kształt? [3 RADY WIZAŻYSTKI]

Poradniki często podają, że brwi powinna dzielić taka odległość, jak od brzegu jednego do brzegu drugiego nozdrza. To jednak zła rada, bo brwi są wówczas rozstawione zbyt szeroko i zniekształcają twarz.

makijaż dodano: 10.11.2014 16:08 | odpowiedz (1)

Jak rozjaśnić brwi?

Jeśli rozjaśniasz włosy, rozważ także rozjaśnienie brwi. Brwi muszą do ciebie pasować i wyglądać naturalnie, a czarne brwi przy blond fryzurze wyglądają groteskowo.

farbowanie włosów dodano: 07.08.2014 08:15

Brwi. Jak regulować brwi, by wyglądać lepiej?

Niewiele rzeczy ma tak wielki wpływ na kształt i rysy twarzy, jak brwi. Odpowiedni kształt może cię postarzyć albo odmłodzić. Zarys łuków brwiowych może tez bardzo niekorzystnie zmienić kształt nosa.

makijaż dodano: 05.08.2014 18:22

MAKIJAŻ krok po kroku. JAK PODKREŚLIĆ BRWI?

Starannie podkreślone brwi, stanowią najładniejszą oprawę dla oczu. Nie trzeba farbować brwi henną w gabinecie u kosmetyczki. Jest kilka prostych i szybkich sposobów, aby zrobić to samemu w domu.

cienie do powiek dodano: 24.02.2012 07:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

brwi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. brwi. Wszystko na temat brwi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.