- Jak urządzić mały przedpokój? PORADY
- Jak bezpiecznie używać pilarki tarczowej?
- Jak stracono słynny transatlantyk Normandie?
- Obrady Okrągłego Stołu – jakie były postanowienia?
- Bohdan Smoleń – kim jest? [KARIERA, RODZINA, CHOROBA]
- Z kim zagra Polska w eliminacjach do EURO 2016?
- Jak zrobić wielkanocną dekorację z wiosennych kwiatów w koszyku?
- Drugi pierwszy raz. Jak powrócić do seksu po przyjściu na świat dziecka?
- Ewa Kasprzyk rozwiedzie się z mężem? Kim jest jej nowy partner?
- Seks po hiszpańsku, czyli jak zostać mistrzynią hiszpana
Sok z brzozy, czyli oskoła: jak pozyskać i stosować sok z brzozy?
Sok z brzozy to najsilniejszy naturalny środek wzmacniający organizm wczesną wiosną, łagodzący skutki wiosennego przesilenia. Nie tylko reguluje przemianę materii, ale pomaga w chorobach nerek, leczy trądzik i anemię. Jak samodzielnie zebrać oskołę?
Co zrobić, aby miotła zamiatała lepiej?
Miotła składa się ze styliska oraz aparatu czyszczącego. Całość powinna być skonstruowana z brzozowych rózeg. W nowoczesnej wersji oszczędnościowej z rózeg robi się tylko aparat czyszczący, stylisko zaś z różnej długości kijów. Miotła służy do zmiatania śmieci z powierzchni twardych (podłóg, podjazdów, chodników, ścieżek), niekiedy także do usuwania liści i innych większych, ale lekkich zanieczyszczeń z trawników. Miotły wyrabia się ręcznie, więc każda z nich jest unikatowym egzemplarzem, godnym wyeksponowania nie tylko przed wejściem do domu
HOROSKOP DRZEWNY. Jacy ludzie rodzą się pod znakiem BRZOZY?
Horoskop drzewny został stworzony 2000 lat temu przez celtyckich kapłanów - druidów. Zamieszkiwali oni lasy, toteż nazewnictwo w horoskopie oparte jest na gatunkach drzew. Warto sprawdzić, na okres panowania jakiego drzewa przypada data naszego urodzenia.
Jak zrobić stołek z pieńka?
Naturalne elementy wyposażenia wnętrz nie są chwilową modą, ale uniwersalnym sposobem na wizualne ocieplenie mieszkania i nadanie mu wyjątkowego charakteru. Mamy na myśli nie tylko drewno w postaci mebli czy podłogi, ale też drzewo przyniesione prosto z tartaku albo od zaprzyjaźnionego gospodarza.
Rośliny ogrodowe ozdobne zimą – jakie wybrać?
W uśpionym, zimowym ogrodzie, uwagę zwracają szczegóły takie jak wiszące na gałęziach barwne owoce i kolorowa kora. To one wpływają na urodę otoczenia.
Brzozy w ogrodzie: kiedy warto je posadzić w ogrodzie?
Brzoza brodawkowata w odmianach ogrodowych dorasta do 20 m wysokości. Najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych. Udaje się na słabych, piaszczystych glebach. Jest bardzo wytrzymała na suszę i mało wymagająca. Kiedy warto posadzić brzozę w ogrodzie?
Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...
-
zobacz sylwetkę