porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy mężczyźni pijący piwo są lepsi w łóżku?

Naukowcy z Wielkiej Brytanii dowiedli, że kobiety coraz częściej wolą mężczyzn z brzuszkiem niż tych metroseksualnych. Tacy są dla nich bardziej atrakcyjni w wyglądzie, a i w łóżku podobno są lepsi. Niestety, nie określono, jakiej wielkości ma być mięsień piwny, ale na pewno niewielki nie zaszkodzi.

metroseksualista dodano: 18.11.2013 18:30

Jak rozgrzać partnera podczas gry wstępnej?

Podobno nie ma lepszej metody na rozgrzanie partnera do nieprzytomności niż uprzednie go schłodzenie. Oczywiście nie chodzi o wrzucenie do lodowej kąpieli, nie, nie, nic z tych rzeczy. Efekt byłby łatwy do przewidzenia. Rzecz w tym, aby tak poprowadzić grę wstępną, żeby na zmianę rozgrzewać i ochładzać, nie dając partnerowi zbyt wiele czasu na ochłonięcie. Najpierw zasłoń mu oczy. Bo chodzi o to, żeby, odłączając jeden ze zmysłów, w tym przypadku zmysł wzroku, pobudzić inne zmysły. Niech się skupi na zmyśle dotyku i zapachu. Jako pierwsze niech będzie rozgrzewanie. W żadnym razie nie zaczynaj od oziębiania, bo partner może stracić ochotę na dalsze igraszki. Ogień ma w nim buzować jak w kotle piekielnym. Możesz to zrobić za pomocą masażu, wspomagając się olejkiem imbirowym czy cynamonowym albo, jeszcze prościej, rozsmarowując na jego ciele zwykłą oliwkę i dość mocno wcierając ją w skórę. Może nawet piec i boleć! Możesz także wykorzystać w tym celu gotowe specjalne kompresy rozgrzewające, które zawczasu kup w aptece. Warto takie mieć nie tylko dla celów seksualnych. Kompresy umieść pod karkiem i krzyżem partnera, a prawie natychmiast będzie efekt. Później wcieraj olejek w barki partnera, ramiona, brzuch, okolice talii, pępek, biodra, uda i całe nogi. Od czasu do czasu nachylaj się i dmuchaj swoim gorącym oddechem na wybrane miejsca, np. wewnętrzne części ud.

gra wstępna dodano: 12.11.2013 10:38

Jak pozbyć się wystającego brzucha? Poznaj przykładowe menu i ćwiczenia na kanapie

Dla wielu z nas zaokrąglony brzuch o duży kłopot. Marzymy, aby był śliczny i plaski, a tymczasem... Jak pozbyć się tej niechcianej wypukłości? Pomoże ci w tym odpowiednie menu i kilka ćwiczeń, które wzmocnią osłabione mięśnie.

błonnik dodano: 15.03.2012 19:15

Jakie ćwiczenia na brzuch?

Chcesz mieć idealnie płaski brzuch? Osiągnięcie tego celu nie jest wcale trudne. Wystarczy trochę samodyscypliny i regularne ćwiczenia. Nasze ćwiczenia na płaski brzuch pomogą ci osiągnąć zdumiewający efekt.

ćwiczenia na brzuch dodano: 16.03.2014 11:25

Dieta na płaski brzuch. Co jeść, by mieć płaski brzuch?

Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, skoryguj swoje menu. To obok ćwiczeń równie ważny element odchudzania brzucha. Warto to zrobić przede wszystkim dla zdrowia, bo dodatkowe centymetry w talii to ryzyko rozwoju poważnych chorób.

dieta dodano: 12.11.2013 21:26

Jak uporać się z bólem brzucha?

Istnieją domowe metody leczenia bólu brzucha, ale warto pamiętać, by stosować je tylko w lekkich przypadkach o znanej przyczynie np. gdy są wynikiem przejedzenia lub niestrawności. W innym wypadku należy udać się do lekarza.

ból dodano: 27.06.2012 12:51

JAK SIĘ NIE UBIERAĆ? Czy warto odsłaniać brzuch, czyli wątpliwy urok lata...

Nie ukrywamy, że gdy przeczytaliśmy radosne doniesienia, że podczas nadchodzącego lata znów będą modne brzuchy, szczerze się zmartwiliśmy. Nie chodzi bynajmniej o brzuchy przyszłych matek, ale o nagie (nieciążowe) brzuchy wystające spod kusych bluzeczek i T-shirtów pań i panienek w upalne lato.

lato dodano: 19.06.2012 10:19 | odpowiedz (1)

Jak wzmacniać MIĘŚNIE BRZUCHA?

Masz gruby brzuch? Tak to niestety jest, że dodatkowe kilogramy gromadzą się zwykle w tych najbardziej widocznych miejscach i najczęściej jest to niestety - brzuch. A potem niełatwo się ich pozbyć, ale przecież jest to możliwe. Nadmiernego "bagażu" możesz się pozbyć wykonując proste ćwiczenia.

aktywność fizyczna dodano: 02.01.2012 14:50

Co to jest kac i jak z nim walczyć?

Chyba każdy wie, jak wygląda kac i skąd się bierze. Czy wiesz, skąd pochodzi słowo „kac”? A może chciałbyś dowiedzieć się, jak zminimalizować jego objawy?

alkohol dodano: 12.10.2011 14:39

Jak spalić tłuszcz z brzucha? [SPRAWDZONE RADY]

Przy spalaniu tłuszczu z brzucha ważna jest zarówno odpowiednia dieta, jak i ćwiczenia fizyczne. Przede wszystkich ograniczamy jednak spożycie cukrów i tłuszczów.

ćwiczenia dodano: 29.09.2014 12:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?

Krzysztofa Tyńca zapewne pamiętają wielbiciele show „Taniec z gwiazdami” (2007 ...

brzuch szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. brzuch. Wszystko na temat brzuch na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.