porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Matka zastępcza: kto może nią zostać?

Pary, które nie mogą mieć biologicznego dziecka, a jednak chciałyby zostać rodzicami, mogą w Polsce legalnie skorzystać z tak zwanej surogatki. Kto może zostać matką zastępczą, co mówią w tej kwestii przepisy polskiego prawa?

ciąża dodano: 03.06.2015 12:26

Surogatka. Kim jest? Na czym polegają jej usługi?

O surogatkach mówi się w Polsce coraz więcej. Kim jest surogatka i na czym polegają jej usługi? Czy w ogóle są legalne w naszym kraju? Mówimy wszystko o surogatkach.

adopcja ze wskazaniem dodano: 08.05.2015 07:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Erotyczne gadżety, zoofilskie nagrania oraz podejrzany biały proszek - to tylko ...

brzuch do wynajęcia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. brzuch do wynajęcia. Wszystko na temat brzuch do wynajęcia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.