porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

LUBICZ, MOSTOWIAK, CIEPLAK. Którzy serialowi bohaterowie zapadli w pamięć i dlaczego?

Wszyscy maniacy serialowi przywiązują się do swoich ulubionych bohaterów. Hanka Mostowiak to przykład postaci, która na długo zapadła widzom w pamięć. Zobacz, o których serialowych bohaterach widzowie szybko nie zapomną.

bohaterka dodano: 03.01.2012 22:20

W jakim nowym serialu zagra JULIA KAMIŃSKA, gwiazda BrzydUli?

Julia Kamińska zagra w nowym serialu komediowym „Reguły gry”. Gwieździe słynnej „BrzydUli” będą partnerować Katarzyna Kwiatkowska, Jan Jankowski, Paweł Wilczak oraz Maciej Zakościelny.

Julia Kamińska dodano: 08.02.2012 14:17

JULIA, BRZYDULA, MAJKA Dlaczego seriale w TVN mają w tytułach kobiece imiona?

Na antenie TVN pojawi się serial „JULIA”. Po sukcesach „Brzyduli” i „Majki” stacja TVN liczy, że również ta produkcja podbije serca widzów. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego seriale w TVN mają w tytułach kobiece imiona? Mówimy, jak TVN przyciąga widzów.

Filip Bobek dodano: 04.01.2012 14:29

MARIUSZ ZANIEWSKI. Gwiazdor BRZYDULI w M JAK MIŁOŚĆ i NA WSPÓLNEJ

Mariusz Zaniewski  grał jedną z głównych ról słynnej „BrzydUli” – Aleksa Febo. Później pojawiał się na ekranie sporadycznie, najczęściej w epizodach. Teraz będziemy mogli oglądać go w aż dwóch serialach. Zobacz, gdzie zagra Mariusz Zaniewski.

M jak miłość dodano: 19.02.2014 15:21

Do czego jest zdolny Jarosław Boberek?

Kiedyś aktor Jarosław Boberek został zatrzymany przez policję, gdy mknął samochodem. Funkcjonariusz zajrzał do dokumentów artysty, pouczył, a na koniec zapytał: „Czy musi pan grać takiego idiotę?!”.

cynthia kaszyńska dodano: 16.03.2012 18:13

Jaki SERIAL zastąpi telenowelę JULIA?

Były już „BrzydUla”, „Majka” i „Prosto w serce”. Powoli dobiega końca „Julia”. Wciąż nie wiadomo, czy TVN ma już następcę tego sympatycznego serialu z pięknym Krakowem w tle.

Czas honoru dodano: 08.11.2012 07:03 | odpowiedz (1)

Kim są Kinga Preis i Jacek Braciak, którzy grają w nowym serialu Dwójki JA TO MAM SZCZĘŚCIE?

Kinga Preis i Jacek Braciak są jednymi z najlepszych i najbardziej zapracowanych polskich aktorów. Jednak jeszcze do niedawna nie można było powiedzieć, że są gwiazdami. Przez blisko 15 lat grali wyraziste role drugoplanowe. W serialu „Ja to mam szczęście!” po raz pierwszy grają role główne.

fajny serial dodano: 07.03.2012 20:18

Kim jest Piotr Jasek, ukochany aktorki Julii Kamińskiej?

Piotr Jasek, poeta, prozaik, scenarzysta. Jeden z najbardziej w tej chwili pożądanych scenarzystów. Sławę przyniosła mu praca nad serialem „BrzydUla” i związek z odtwórczynią głównej roli, młodszą o 20 lat aktorką - Julią Kamińską.

aktorka dodano: 01.07.2013 06:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
GRAŻYNA KULCZYK: kim jest? Co osiągnęła jedna z najbogatszych kobiet w Polsce?

W tegorocznym rankigu najbogatszych kobiet przeprowadzonym przez „Wprost” Grażyna Kulczyk ...

BrzydUla szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. BrzydUla. Wszystko na temat BrzydUla na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.