porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są założenia buddyzmu?

Buddyzm to jeden z głównych systemów religijno-filozoficznych Wschodu. Ma wielką rzeszę wyznawców, ktorzy głoszą ciekawe ideały. Jakie są założenia buddyzmu?

Budda dodano: 14.11.2014 12:13

Jakie są największe religie świata?

Religia jest fundamentem wielu współczesnych społeczeństw. Zobacz, jakie systemy religijne dominują we współczesnym świecie. Wyznawców której religii jest najwięcej?

chrześcijaństwo dodano: 03.11.2014 13:54

Jak wyglądają pogrzeby u wyznawców różnych religii? Czy wszystkie ceremonie są smutne? Czy pogrzeb jest tuż po śmierci, czy może dużo później? Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania

We wszystkich religiach zmarłego traktuje się z szacunkiem. Jednak niektóre obrządki, nie związane z kulturą chrześcijańską, mogą wydawać się dziwne. Bo to, co dla jednych jest godne, u innych wywołuje zdumienie, a nawet szok. Jak wyglądają pgrzeby inne niż chrześcijańskie?

całun dodano: 10.10.2012 17:53 | odpowiedz (1)

Przepowiednie. Co łączy Polskę i Chiny z proroctwem patriarchy Cholonu?

Znany teolog i dogmatyk , ks. Roman Rogowski podczas misji w Wietnamie spotkał się z proroctwem mnicha zwanego patriarchą Cholonu. Przepowiednia mnicha dotyczyła Polaków i Chińczyków. Mówimy, co łączy Polskę i Chiny z proroctwem patriarchy Cholonu?

chiny dodano: 11.12.2011 21:45

Pogrzeb w buddyzmie: jak wygląda?

Jak wyglądają obrzędy pogrzebowe w religii buddyjskiej? Jak chowani są zmarli, którzy za życia byli buddystami? Czy ceremonia różni się od tej chrześciajańskiej?

pogrzeb dodano: 23.06.2014 15:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA

Natalia Kukulska to gwiazda, której nie trzeba przedstawiać! Córka Anny ...

buddyzm szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. buddyzm. Wszystko na temat buddyzm na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.