porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego Budka Suflera kończy działalność?

Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, Budka Suflera, kończy karierę. Tak przynajmniej wynika z ostatnich wypowiedzi członków grupy. Zespół wyruszy jednak w pożegnalną trasę.

Krzysztof Cugowski dodano: 20.01.2014 14:52

Kim była Irena Jarocka? LEGENDA POLSKIEJ MUZYKI

Piosenkarka Irena Jarocka zmarła 21 stycznia 2012 w Warszawie, w wieku 66 lat. Wykonawczyni takich hitów polskiej muzyki jak „Gondolierzy znad Wisły”, „Motylem jestem", "Kocha się raz", "Odpływają kawiarenki", "Wymyśliłam Cię" i "Beatlemania story". Kim była jedna z najpiękniejszych polskich piosenkarek? Jak Irena Jarocka odniosła sukces?

Charles Aznavour dodano: 15.10.2014 03:22

Jakie są najlepsze POLSKIE ZESPOŁY ROCKOWE w historii?

Rock to gatunek muzyczny, który nigdy się nie nudzi. Mimo tego, że nie jest teraz na fali to hity sprzed lat brzmią jeszcze lepiej. Piosenki rockowe zawsze niosą ze sobą historię i wspomnienia. Dlatego tak chętnie do nich wracamy.

de mono dodano: 15.04.2012 16:08

Czy wiesz, kiedy i dlaczego zespół Budka Suflera kończy karierę?

Budka Suflera schodzi ze sceny. W grudniu 2014 roku definitywnie kończy karierę. Dlaczego? I kiedy

Budka Suflera rezygnuje dodano: 29.01.2014 11:35

Krzysztof Cugowski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Cugowski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych  postaci polskiej scenie muzycznej. Jego zespół, Budka Suflera, zakończył działalność. Samego Cugowskiego niedługo będziemy mogli jednak oglądać go w nowej odsłonie –  jako jurora w programie The Voice Of Poland.

Krzysztof Cugowski dodano: 23.01.2015 08:41 | odpowiedz (1)

Piotr Cugowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA + VIDEO]

Piotr Cugowski, to młodszy z braci Cugowskich, ale nie mniej utalentowany od swojego brata Wojtka. Ostatnio pojawiły się słuchy o tym, że jego ojciec - Krzysztof Cugowski - martwi się o swojego młodszego syna. Kim jest Piotr Cugowski i czym martwi swojego ojca?

Krzysztof Cugowski dodano: 08.09.2014 14:51 | odpowiedz (1)

Dolina Charlotty - co to za miejsce, co ciekawego dzieje się tam w wakacje?

Dolina Charlotty to ośrodek wypoczynkowy tuż pod Słupskiem i 10 kilometrów od Ustki. Kusi nie tylko SPA, ZOO i stajnią, ale i koncertami, kabaretami oraz festiwalem operowym! Zobacz, dlaczego podczas wakacji na wybrzeżu lub Kaszubach warto zahaczyć o Dolinę Charlotty

Dolina Charlotty dodano: 20.07.2012 11:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

Budka Suflera szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Budka Suflera. Wszystko na temat Budka Suflera na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.