porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Budowa altany ogrodowej: wymaga pozwolenia czy zgłoszenia?

Altana ogrodowa to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Znajdziesz w niej schronienie również przed upałem i deszczem. W zależności od powierzchni altany trzeba albo uzyskać pozwolenie na budowę, albo tylko zgłosić fakt budowy altany ogrodowej. Jak wyglądają szczegółowe zasady?

altana budowa dodano: 11.06.2013 16:19

Co można zbudować tylko na podstawie zgłoszenia?

Zgodnie z prawem budowlanym na wiele prac budowlanych wymagane jest pozwolenie na budowę. Niektóre jednak roboty możesz wykonać jedynie na podstawie zgłoszenia. Które?

budowa domu dodano: 06.05.2012 21:34

Czy aby wybudować dom, wystarczy tylko ZGŁOSZENIE? Kiedy niezbędne jest POZWOLENIE na BUDOWĘ?

Budowa domu nie jest prostym i tanim zadaniem, również pod względem formalnym. Wymaga bowiem dopełnienia wielu formalności prawnych i uzyskania pozwolenia na budowę. Czy jednak zawsze jest ono konieczne? Może w niektórych przypadkach wystarczy zgłoszenie? Czy jest możliwa budowa domu bez pozwolenia?

budowa domu dodano: 25.04.2012 11:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Żakowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jacek Żakowski to szanowany polski publicysta. Obecnie związany jest z ...

budowa altany bez zezwolenia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. budowa altany bez zezwolenia. Wszystko na temat budowa altany bez zezwolenia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.