porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Budowa altany ogrodowej: wymaga pozwolenia czy zgłoszenia?

Altana ogrodowa to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Znajdziesz w niej schronienie również przed upałem i deszczem. W zależności od powierzchni altany trzeba albo uzyskać pozwolenie na budowę, albo tylko zgłosić fakt budowy altany ogrodowej. Jak wyglądają szczegółowe zasady?

altana budowa dodano: 11.06.2013 16:19

Co można zbudować tylko na podstawie zgłoszenia?

Zgodnie z prawem budowlanym na wiele prac budowlanych wymagane jest pozwolenie na budowę. Niektóre jednak roboty możesz wykonać jedynie na podstawie zgłoszenia. Które?

budowa domu dodano: 06.05.2012 21:34

Czy aby wybudować dom, wystarczy tylko ZGŁOSZENIE? Kiedy niezbędne jest POZWOLENIE na BUDOWĘ?

Budowa domu nie jest prostym i tanim zadaniem, również pod względem formalnym. Wymaga bowiem dopełnienia wielu formalności prawnych i uzyskania pozwolenia na budowę. Czy jednak zawsze jest ono konieczne? Może w niektórych przypadkach wystarczy zgłoszenie? Czy jest możliwa budowa domu bez pozwolenia?

budowa domu dodano: 25.04.2012 11:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]

Polityczną karierę Beata Szydło zawdzięcza sobie, rodzinie, która ją wspiera ...

budowa altany bez zezwolenia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. budowa altany bez zezwolenia. Wszystko na temat budowa altany bez zezwolenia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.