porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak usytuować dom na działce?

Wiele osób planujących budowę domu przywiązuje wagę do wyboru lokalizacji działki oraz projektu budynku, pomijając jego usytuowanie domu na działce. Optymalne rozplanowanie usytuowania domu może to mieć znaczny wpływ na koszty jego użytkowania.

budowa domu dodano: 05.10.2011 16:46

Który budynek był najwyższy na świecie w roku 2014?

Na świecie powstaje coraz więcej bardzo wysokich wieżowców, a architekci i bogaci inwestorzy starają się budować konstrukcje sięgające niemal samego nieba. Sprawdź, jaki budynek to aktualny rekordzista pod względem wysokości!

Burj Khalifa dodano: 05.01.2015 14:15

NAJLEPSZY BUDYNEK ŚWIATA 2011. Czy wiesz, który budynek na świecie został uznany za najlepszy w 2011 roku?

Nagrodzony biurowiec zaprojektowany przez biuro Cloud9 znajduje się w nowej eksperymentalnej dzielnicy Barcelony – 22@. Mówimy, jak wygląda zwycięzca Światowego Festiwalu Architektury - Media-ICT.

architekrura dodano: 18.01.2012 13:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

budynek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. budynek. Wszystko na temat budynek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.