porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka będzie odprawa dla byłego posła i senatora?

Bycie posłem to służba narodowi. Wielu posłów i senatorów rezygnuje w tym czasie z życia zawodowego, żeby w pełni oddać się tej ważnej pracy. Zobacz, ile za ukończenie tej służby dostanie każdy z posłów.

ile zarabia poseł dodano: 12.10.2011 13:59 | odpowiedz (1)

Jak uchwalany jest budżet państwa?

Czy wiesz, jak uchwalany jest budżet państwa i jakie są terminy, w których rząd i Sejm muszą się zmieścić? To bardzo ważna ustawa dla wszystkich, wyznacza również wiele opłat ponoszonych przez przedsiębiorców.

budżet państwa dodano: 14.10.2011 12:34

Reality show "Pan i Pani House" (TVN) - jakie są zasady programu?

22 kwietnia na antenie TVN miała miejsce premiera nowego reality show pt. „Pan i Pani House". Para architektów pokazuje, jak dysponując niewielkim budżetem można wyczarować funkcjonalne wnętrze. Kim są prowadzący? Na jakich zasadach opiera się reality show? Mówimy, na czym polega program „Pan i Pani House".

metamorfoza dodano: 25.04.2012 12:18 | odpowiedz (2)

Jak dostać się do nowego programu wnętrzarskiego TVN Pan i Pani House?

Nowy program wnętrzarski TVN pod tytułem PAN I PANI HOUSE wciąż poszukuje uczestników. Zgłoś się do programu, wygraj metamorfozę swojego domu i nagrodę pieniężną. Mówimy, jak zgłosić się do programu i jakie nagrody czekają na uczestników programu?

metamorfoza dodano: 25.04.2012 15:34 | odpowiedz (1)

Czy warto skorzystac z usług doradcy finansowego

Jeśli nie czujesz się specjalistą w dziedzinie finansów, a chcesz zaciągnąć kredyt lub ulokować oszczędności, mozesz skorzystać z usług doradcy finansowego. Zaoszczędzisz czas potrzebny na zapoznanie się i porównywanie poszczególnych ofert. Dodatkowo nic za taką pomoc nie zapłacisz.

banki dodano: 30.07.2013 13:34

Niemcy i Francja RATUJĄ EURO. Co Merkel i Sarkozy ustalili w Paryżu?

Koniec z życiem na kredyt, kary dla zbytnio zadłużających się krajów oraz ratowanie euro – takie ustalenia zapadły na spotkaniu prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego i kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Jakie decyzje zapadły w Paryżu? Czy strefa euro jest uratowana?

euro dodano: 06.12.2011 17:35

Polacy będą pracować znacznie dłużej. O ile zostanie wydłużony wiek emerytalny?

Polaków czeka rewolucja systemu emerytalnego. Będziemy pracować znacznie dłużej. Po co te zmiany? Jak wpłyną na wysokość emerytur?

emerytura dodano: 10.12.2011 16:54 | odpowiedz (4)

Jak oszczędzać pieniądze bez wysiłku? LISTA 10 PROSTYCH TECHNIK OSZCZĘDZANIA

Twoje wydatki przekraczają dochody i szukasz skutecznego sposobu na oszczędzanie? Oto lista 10 PROSTYCH TECHNIK OSZCZĘDZANIA, które nie wymagają od ciebie wielu wyrzeczeń.

oszczędności dodano: 26.10.2011 11:11 | odpowiedz (2)

Jak można nauczyć dziecko oszczędzania?

Przemyślane  i planowane wydawanie pieniędzy oraz oszczędzanie to trudna sztuka, ale im wcześniej dziecko czy nastolatek nauczy się tego, tym lepiej w przyszłości będzie gospodarować własnym budżetem. Naucz dziecko odpowiedniego stosunku do pieniędzy.

kieszonkowe dodano: 05.09.2011 14:27 | odpowiedz (1)

Dlaczego kraje europejskie stoją na skraju bankructwa? Czym jest dług publiczny?

Dług publiczny to śmiertelna choroba zagrażająca kolejnym państwom Unii Europejskiej i świata. Kiedyś był to wstydliwy problem krajów rozwijających się, dziś – także najbogatszych. Czym jest dług publiczny? Dlaczego może zniszczyć każde państwo?

bankructwo dodano: 10.11.2011 11:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

budżet szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. budżet. Wszystko na temat budżet na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.