porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka będzie odprawa dla byłego posła i senatora?

Bycie posłem to służba narodowi. Wielu posłów i senatorów rezygnuje w tym czasie z życia zawodowego, żeby w pełni oddać się tej ważnej pracy. Zobacz, ile za ukończenie tej służby dostanie każdy z posłów.

ile zarabia poseł dodano: 12.10.2011 13:59 | odpowiedz (1)

Jak uchwalany jest budżet państwa?

Czy wiesz, jak uchwalany jest budżet państwa i jakie są terminy, w których rząd i Sejm muszą się zmieścić? To bardzo ważna ustawa dla wszystkich, wyznacza również wiele opłat ponoszonych przez przedsiębiorców.

budżet państwa dodano: 14.10.2011 12:34

Reality show "Pan i Pani House" (TVN) - jakie są zasady programu?

22 kwietnia na antenie TVN miała miejsce premiera nowego reality show pt. „Pan i Pani House". Para architektów pokazuje, jak dysponując niewielkim budżetem można wyczarować funkcjonalne wnętrze. Kim są prowadzący? Na jakich zasadach opiera się reality show? Mówimy, na czym polega program „Pan i Pani House".

metamorfoza dodano: 25.04.2012 12:18 | odpowiedz (2)

Jak dostać się do nowego programu wnętrzarskiego TVN Pan i Pani House?

Nowy program wnętrzarski TVN pod tytułem PAN I PANI HOUSE wciąż poszukuje uczestników. Zgłoś się do programu, wygraj metamorfozę swojego domu i nagrodę pieniężną. Mówimy, jak zgłosić się do programu i jakie nagrody czekają na uczestników programu?

metamorfoza dodano: 25.04.2012 15:34 | odpowiedz (1)

Czy warto skorzystac z usług doradcy finansowego

Jeśli nie czujesz się specjalistą w dziedzinie finansów, a chcesz zaciągnąć kredyt lub ulokować oszczędności, mozesz skorzystać z usług doradcy finansowego. Zaoszczędzisz czas potrzebny na zapoznanie się i porównywanie poszczególnych ofert. Dodatkowo nic za taką pomoc nie zapłacisz.

banki dodano: 30.07.2013 13:34

Niemcy i Francja RATUJĄ EURO. Co Merkel i Sarkozy ustalili w Paryżu?

Koniec z życiem na kredyt, kary dla zbytnio zadłużających się krajów oraz ratowanie euro – takie ustalenia zapadły na spotkaniu prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego i kanclerz Niemiec Angeli Merkel. Jakie decyzje zapadły w Paryżu? Czy strefa euro jest uratowana?

euro dodano: 06.12.2011 17:35

Polacy będą pracować znacznie dłużej. O ile zostanie wydłużony wiek emerytalny?

Polaków czeka rewolucja systemu emerytalnego. Będziemy pracować znacznie dłużej. Po co te zmiany? Jak wpłyną na wysokość emerytur?

emerytura dodano: 10.12.2011 16:54 | odpowiedz (4)

Jak oszczędzać pieniądze bez wysiłku? LISTA 10 PROSTYCH TECHNIK OSZCZĘDZANIA

Twoje wydatki przekraczają dochody i szukasz skutecznego sposobu na oszczędzanie? Oto lista 10 PROSTYCH TECHNIK OSZCZĘDZANIA, które nie wymagają od ciebie wielu wyrzeczeń.

oszczędności dodano: 26.10.2011 11:11 | odpowiedz (2)

Jak można nauczyć dziecko oszczędzania?

Przemyślane  i planowane wydawanie pieniędzy oraz oszczędzanie to trudna sztuka, ale im wcześniej dziecko czy nastolatek nauczy się tego, tym lepiej w przyszłości będzie gospodarować własnym budżetem. Naucz dziecko odpowiedniego stosunku do pieniędzy.

kieszonkowe dodano: 05.09.2011 14:27 | odpowiedz (1)

Dlaczego kraje europejskie stoją na skraju bankructwa? Czym jest dług publiczny?

Dług publiczny to śmiertelna choroba zagrażająca kolejnym państwom Unii Europejskiej i świata. Kiedyś był to wstydliwy problem krajów rozwijających się, dziś – także najbogatszych. Czym jest dług publiczny? Dlaczego może zniszczyć każde państwo?

bankructwo dodano: 10.11.2011 11:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Tymon Tymański - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kompozytor, multiinstrumentalista, poeta, prozaik, założyciel zespołów takich jak: Miłość(1988 ...

budżet szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. budżet. Wszystko na temat budżet na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.