porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kalendarz domowych wydatków - jak go stworzyć?

Gdy ceny w sklepach i rachunki za media rosną, to trzeba rozważnie wydawać pieniądze z domowej kasy. Mówimy, jak zrobić kalendarz domowych wydatków.

domowe finanse dodano: 18.01.2013 14:12

Na czym polegają PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE i dlaczego na nich zaoszczędzisz?

Korzystanie z programów lojalnościowych to rozwiązanie opłacalne dla obu stron: oferującego je producenta oraz konsumenta. Lojalność wobec określonej gamy usługodawców bywa wysoko wynagradzana. Zobacz, jak zaoszczędzić na święta.

karty lojalnościowe dodano: 17.11.2012 10:01

Ile kosztuje minuta rozmowy za granicą? Jakie są koszty roamingu?

Mało kto wyjeżdżając na zagraniczne wojaże, zostawia telefon w domu. Warto jednak pamiętać, że koszty zagranicznych rozmów przez komórkę są znacznie wyższe. Sprawdź, ile w tym roku kosztuje minuta rozmowy za granicą.

komórka dodano: 29.05.2012 10:46 | odpowiedz (3)

JAK OSZCZĘDZAĆ WODĘ w łazience ?

Odkąd w naszych domach zamontowano liczniki wody, zwiększyła się nasza wrażliwość na jej zużycie. Kosztuje i to niemało nie tylko każdy litr wody, ale również odprowadzane ścieki. Oszczędzanie wody to nasz wkład w zachowanie większych zasobów wody dla przyszłych pokoleń.

aranżacja łazienki dodano: 02.01.2012 11:23 | odpowiedz (2)

Dlaczego warto oszczędzać wodę?

Wody pitnej jest coraz mniej, a uzdatnianie jej jest bardzo kosztowne. Jednak wysoka cena wody to nie jedyny powód, dla którego warto ją oszczędzać. Jej brak i zwiększające się zużycie prowadzi również do degradacji środowiska.

oszczędzanie dodano: 02.01.2012 08:05

Jak panować nad budżetem domowym?

Pod koniec miesiąca zaczyna ci brakować pieniędzy, bierzesz ciągle pożyczki chwilówki? To może oznaczać, że zarabiasz za mało jak na swoje potrzeby albo... wydajesz więcej, niż zarabiasz. Słowem, twój budżet domowy ma deficyt. Co możesz zrobić, aby wystarczało od pierwszego do pierwszego?

bilans dodano: 09.08.2012 14:25

Jak oszczędzać w prosty sposób?

Warto zdyscyplinować domowy budżet, by wykryć wszystkie miejsca, gdzie wyciekają pieniądze, których na koniec miesiąca brakuje.

jak oszczędzać dodano: 18.11.2011 15:18

Jak kontrolować domowy budżet? Oszczędzaj z pomocą komputera!

Planowanie wydatków rodzinnych i analizowanie domowego budżetu jest czynnością żmudną i niewdzięczną. Wszystkim, którym brakuje talentu księgowego i czasu, polecamy oszczędzanie z pomocą komputera.

kalkulator kredytowy dodano: 05.08.2012 16:02

Dochody i wydatki, czyli co tworzy budżet domowy?

Struktura budżetu domowego niczym się nie różni od np. budżetu państwa czy jakiejś firmy. Dochody i wydatki to dwie podstawowe pozycje w budżecie. Ideałem jest, by suma drugiej nie przewyższała pierwszej.

oszczędzanie dodano: 07.08.2012 14:25

Jak zaplanować budżet domowy?

Nie ma jednej sprawdzonej recepty na domowy budżet. Sposób jego prowadzenia trzeba dostosować do aktualnej sytuacji rodzinnej.

oszczędzanie dodano: 27.09.2011 17:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Kim był? [KARIERA, TWÓRCZOŚĆ]

Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Wybitny reporter i publicysta był autorem ...

budżet domowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. budżet domowy. Wszystko na temat budżet domowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.