porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zaaranżować barek w domu?

Barek na granicy kuchni i salonu optycznie łączy pomieszczenia, jednocześnie je oddzielając. Na co dzień pełni funkcje stołu, miejsca do pracy czy blatu do wydawania posiłków. A podczas spotkań towarzyskich skupia wokół siebie gości, sprawdza się jako bufet.

aranżacja wnętrz dodano: 27.08.2012 14:32

Mówimy, co można zjeść na podwieczorek?

Podwieczorki odeszły w zapomnienie. Zamiast popołudniowych słodkości coraz częściej decydujemy się na lunch. Na szczęście kawiarnie i bufety próbują przywrócić podwieczorki do łask. Mówimy, co i gdzie można zjeść na podwieczorek.

budyń dodano: 30.12.2011 10:23

Zimny bufet - jak udekorować SZWEDZKI STÓŁ na przyjęcie?

Przyjęcie na stojąco to łatwy sposób na przyjęcie gości. Wymaga znacznie mniej wysiłku i sprawia, że impreza ma mniej oficjalny charakter. W centrum jest stół, który w tym przypadku musi wyjątkowo dobrze i praktycznie się zaprezentować.

dekoracja stołu dodano: 20.09.2012 14:15
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?

Bobbi Kristina 31 stycznia 2015 roku trafiła do szpitala, po ...

bufet szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bufet. Wszystko na temat bufet na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.