porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kto zorganizuje mistrzostwa Europy siatkarzy i siatkarek w 2015 roku?

Wiadomo już, które kraje zostaną organizatorami mistrzostw Europy w siatkówce pań i panów w roku 2015. Mówimy, kto dostąpił tego zaszczytu.

2015 rok dodano: 26.11.2012 12:53

Jak Polska pożegnała się z Ligą Światową? Bułgaria - Polska okiem komentatora

Reprezentacja Polski, po pierwszym meczu w Bułgarii była już pewna, że nie zagra w Final Six Ligi Światowej. Na pewno pokażą się tam za to ostatni rywale naszej drużyny narodowej. Jak Polska pożegnała się z Ligą Światową 2013?

Bułgaria - Polska dodano: 13.07.2013 21:27

Kiedy jakieś wydarzenie uznawane jest za atak terrorystyczny? Na jakiej podstawie to następuje? Czy w Burgas doszło do ataku terrorystycznego?

Na lotnisku w Burgas doszło do wybuchu autobusu z izraelskimi turystami. Minister spraw wewnętrznych Bułgarii poinformował, że doszło do ataku terrorystycznego. Kiedy jakieś zdarzenie może zostać uznane za atak terrorystyczny?

akt terroru dodano: 18.07.2012 18:51 | odpowiedz (1)

Oryginalne miejsca na narty: Bułgaria

Gdy zbrzydną wam tłumy na Krupówkach i alpejskie nartostrady, poszukajcie bardziej kameralnych miejsc na zimowy urlop. Znaleźć je możecie m.in. w Bułgarii.

dokąd na narty dodano: 26.01.2015 12:11

Samochodem na wakacje: BUŁGARIA. Co trzeba mieć w samochodzie?

Zbliża się okres wakacyjny – czas samochodowych podróży po Europie. Warto wiedzieć, jakie wyposażenie auta jest wymagane w odwiedzanym kraju. Co obowiązkowo trzeba mieć w Bułgarii?

autem do Bułgarii dodano: 31.05.2014 15:30

WAKACJE 2012. Gdzie na URLOP? Co oferują BIURA PODRÓŻY ?

W tym sezonie hitem są wycieczki objazdowe po Gruzji, Czechach oraz Ukrainie. A na wczasowej top liście wciąż są Chorwacja, Turcja i Grecja. Modne są też objazdówki po USA, Japonii lub Chinach. Popularnością cieszą się też nadal Tunezja i Egipt.

atrakcyjne oferty dodano: 27.06.2012 08:01 | odpowiedz (1)

Narty w Bułgarii. Dlaczego warto pojechać na narty do Banska?

Największą popularnością wśród narciarzy cieszą się Alpy. Tymczasem jednym z najszybciej rozwijających się kurortów narciarskich w Europie jest bułgarski kurort Bansko. Sprawdź, dlaczego warto pojechać na narty właśnie do Banska!

GDZIE NA NARTY dodano: 24.11.2011 15:26

Przepowiednie. Co przepowiedziała Baba Wanga?

Niewidoma Baba Wanga przewidziała m.in. śmierć Stalina i atak na Word Trade Center. Co jeszcze przepowiedziała bułgarska wizjonerka? Poznaj przepowiednie zmarłej w 1996 roku jasnowidzki - Baby Wangi.

Adolf Hitler dodano: 09.12.2011 12:27

Wszystkich Świętych. Jakie są najciekawsze zwyczaje na świecie związane z tym świętem?

Dzień Wszystkich Świętych to moment zadumy nad bliskimi, którzy odeszli. Odwiedzamy rodzinne groby, wspominamy zmarłych, robiąc to na swój sposób. W większości religii ze świętem zmarłych związany jest ogień, ale pojawia się też wspólne jedzenie i zabawa. Mówimy, jak obchodzone jest to święto w różnych krajach

1 listopada dodano: 22.10.2014 09:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Misheel Jargalsajkhan - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Przez lata Misheel Jargalsaikhan była gwiazdą serialu "Rodzina zastępcza". W ...

Bułgaria szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bułgaria. Wszystko na temat Bułgaria na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.