porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Bułka tarta - co zawiera sklepowa? Jak zrobić własną bułkę tartą?

Wydawałoby się, że tak prosty produkt jak bułka tarta, którą oferują nam sklepy, nie może być niezdrowy. Nic bardziej mylnego. Dlatego najlepiej przygotowywać bułkę tartą samemu.

kupna bułka tarta dodano: 24.01.2014 11:10

Pierogi leniwe: podajemy łatwy przepis

Pierogi (kluski) leniwe to danie łatwe do przygotowania i pyszne. W przypadku robienia pierogów leniwych cała sztuka polega na tym, by nie przesadzić z dodawaniem mąki. Jeśli przeholujemy z nią, pierogi będą twarde i nie do jedzenia. Zdradzamy inne sekrety przygotowania leniwych klusek.

gotowane ziemniaki dodano: 20.05.2016 13:28

Jak zrobić bułkę tartą?

Każdego dnia ludzie wyrzucają tony jedzenia. Nie jest to działanie ani ekologiczne, ani ekonomiczne. Przecież wiele produktów, które wydają się już bezużyteczne można poddać przetworzeniu czy wykorzystać w inny sposób. Doskonałym przykładem jest chociażby czerstwe pieczywo. Co można z nim zrobić?

czerstwe pieczywo dodano: 13.10.2011 09:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Robert Leszczyński nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wiele osób nie ...

bułka tarta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bułka tarta. Wszystko na temat bułka tarta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.