porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co robić, gdy burza zaskoczy nas w plenerze? Burza w mieście, na wsi, na drodze - sprawdzone porady

BURZE NAD POLSKĄ. Jak zachować się podczas burzy, gdy jesteśmy poza domem? Oto jedno z najczęstszych pytań zadawanych w okresie burz późnowiosennych i wczesnojesiennych. Mówimy, jak należy zabezpieczać się przed burzą w mieście, na wsi, nad morzem i w górach!

burza co robić dodano: 11.05.2013 10:33

Sezon burz nad Polską. Gdzie dziś burza? Gdzie szukać wiarygodnej prognozy pogody?

BURZE NAD POLSKĄ. W internecie jest wiele serwisów, w których znaleźć możemy prognozę pogody. Niestety większość informacji o pogodzie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Mówimy, gdzie szukać wiarygodnej informacji pogodowej. Gdzie dziś burza? Tu znajdziemy odpowiedź!

burza dodano: 08.07.2015 11:53
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest święty Stanisław Papczyński?

Spowiednik króla Jana III Sobieskiego, założyciel Zgromadzenia Księży Marianów, błogosławiony ...

burza dziś szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. burza dziś. Wszystko na temat burza dziś na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.