porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co buty mówią o człowieku?

Może i nie szata zdobi człowieka, ale za to buty moga dostarczyć wielu informacji odnośnie naszego charakteru, stylu, sposobu życia. Jakie jeszcze wnioski nasuwają się na widok obuwia? Mówimy, dlaczego buty są wizytówką człowieka.

charakter dodano: 04.09.2013 11:46

PIERWSZE BUTY dla dziecka. Kiedy trzeba dziecku kupić buciki?

Z kupowaniem dziecku pierwszej pary butów nie warto się spieszyć. Jeśli maluszek chodzi jedynie po domu, a na zewnątrz woli podróżować w wózku, wystarczą skarpetki z antypoślizgowym spodem. Ważne, żeby były ciepłe, a maluch czuł się w nich komfortowo.

buty dla dziecka dodano: 01.03.2012 11:46

Gdzie w sklepie czyhają niebezpieczne bakterie?

Amerykańscy mikrobiolodzy zbadali, że sklepowe wózki są brudniejsze nawet od miejskich toalet. Zapewne wózki w polskich sklepach są równie brudne, zwłaszcza że niektórzy rodzice mają paskudny zwyczaj wkładania dzieci do wózka. Kładziesz swoje zakupy w miejscu, gdzie przed chwilą były brudne buty.

bakterie chorobotwórcze dodano: 17.01.2012 14:16

Jak rozciągnąć buty domowym sposobem? Jak zwiększyć rozmiar butów?

Dobre, skórzane buty to podstawa każdej kreacji – wiedzą to wszystkie kobiety, a coraz częściej także mężczyźni. Jak rozciągnąć rozmiar skórzanego buta tak, by idealnie pasował na naszą stopę? Mamy na to świetny sposób, który wykonasz z powodzeniem w domu i nie zniszczysz obuwia!

ciasne buty dodano: 24.02.2015 12:15

Buty ochronne - jak wybrać odpowiednie buty robocze?

Specjalistyczne buty ochronne muszą spełniać określone normy bezpieczeństwa, szczególnie, jeśli użytkownik ma do czynienia z ciężkimi narzędziami, olejami czy rozpuszczalnikami. Sprawdź jak wybrać odpowiednie buty ochronne, aby uzyskać wysoki poziom zabezpieczenia oraz komfort pracy.

buty do pracy dodano: 21.01.2015 14:30

Jak dbać o buty zimą?

Zima to dla butów niełaskawa pora. Szkodzi im wilgotny śnieg, błoto pośniegowe i sól, którą posypuje się trotuary i jezdnie. Mówimy, jak zadbać o buty, by nie zniszczyła ich zimowa aura.

czyszczenie butów dodano: 22.12.2014 12:49

Jak dbać o ubrania i obuwie? [SPRAWDZONE RADY]

Odzież i buty, o które dbasz na bieżąco zawsze będą dobrze wyglądać, na pewno przedłużysz ich żywot, a sama unikniesz przykrych niespodzianek w postaci oberwanego guzika w bluzce, która właśnie miałaś włożyć. Większość drobnych napraw ubrań możesz wykonać samodzielnie.

garderoba dodano: 24.09.2014 10:14

SENNIK. Co oznacza, gdy śnią ci się za duże buty? Co mówią ci sny o BUTACH?

Buty we śnie odgrywają bardzo ważną rolę i odzwierciedlają naszą pozycję społeczną, zawód. Za duże buty oznaczają pretendowanie przez nas do zajęcia stanowiska przerastającego nasze zdolności

buty we śnie dodano: 03.01.2013 12:10

Co mówią o człowieku... podeszwy jego butów?Obejrzyj swoje buty od spodu?

Okazuje się, ze po tym, jak ścierasz podeszwy swoich butów, można ocenić, jaki masz charakter i temperament. I zapewne coś w tym musi być, bo prekursorem tej metody był poważny naukowiec, włoski profesor Marcel Garry z Bazylei. Pisał o tym już ponad 100 lat temu! Co mówią o tobie podeszwy twoich butów?

charakter człowieka dodano: 19.12.2012 15:03

Czy przychodząc w gości trzeba ZDEJMOWAĆ BUTY? Wizytowy savoir-vivre

Kiedy goście powinni zdejmować buty? Czy zdejmowanie butów przez gości powinno być obowiązkowe?. Nie bacz na piękny dywan, skórę lwa przy kominku, na wypolerowaną posadzkę ze szlachetnego drewna, ani na błoto na swoich podeszwach. W gości wchodzimy w butach i basta! Przynajmniej, jeśli zasady savoir vivre'u są dla ciebie ważniejsze niż relacje z ludźmi, którzy cię zaprosili...

gość dodano: 26.11.2012 14:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?

Trwa dziennikarskie i policyjne śledztwo w sprawie przedmiotów odnalezionych w ...

buty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. buty. Wszystko na temat buty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.