porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wybrać buty dla dziecka?

Buty to ta część garderoby, której zakup przysparza rodzicom najwięcej problemów. Kiedy nabyć pierwsze obuwie dla dziecka, jak dobrać odpowiedni rozmiar i rodzaj. Dlatego zanim wybierzemy się do sklepu, warto się do tego wcześniej przygotować.

jaki zapiętek dodano: 22.02.2012 13:40 | odpowiedz (2)

ZIMOWE BUTY dla małego DZIECKA - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

W sklepach z obuwiem dziecięcym wybór butów jest spory. Warto jednak poświęcić chwilę na to, by prawidłowo dopasować obuwie, bo w źle dobranych bucikach stópki dziecka mogą być przemoczone, narażone na odmrożenia, a w dalszej perspektywie również na choroby wywołane przez drobnoustroje.

jaka wkładka dodano: 02.01.2013 13:41

PIERWSZE BUTY dla dziecka. Kiedy trzeba dziecku kupić buciki?

Z kupowaniem dziecku pierwszej pary butów nie warto się spieszyć. Jeśli maluszek chodzi jedynie po domu, a na zewnątrz woli podróżować w wózku, wystarczą skarpetki z antypoślizgowym spodem. Ważne, żeby były ciepłe, a maluch czuł się w nich komfortowo.

buty dodano: 01.03.2012 11:46

Jakie mogą być konsekwencje noszenia nieodpowiedniego obuwia przez dzieci?

Dolegliwości i zniekształcenia stóp, to bardzo często konsekwencje noszenia źle dopasowanych butów w dzieciństwie. Jaki wpływ na stopy mają dziecięce buty? Jakie szkody mogą wyrządzić stopie niedopasowane buciki?

buty dziecięce dodano: 02.10.2013 06:51

Buty na jesień dla dziecka. Jakie wybrać?

Jesień to pora roku, która wymaga szczególnej ochrony stóp. Jesienne buty dla dziecka muszą spełniać szereg wymagań: być nieprzemakalne, ciepłe, a także przy tym wygodne. Zobacz na co zwrócić uwagę wybierając buty dla dziecka.

buty na jesień dodano: 15.09.2014 16:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rafał Samborski, partner Agnieszki Kaczorowskiej. Kim jest?

Agnieszka Kaczorowska już dawno przestała być "Bożenką z klanu". Teraz ...

buty dla dziecka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. buty dla dziecka. Wszystko na temat buty dla dziecka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.