porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zrobić, gdy BUTY NARCIARSKIE uwierają? Co to jest boot fitting?

Wyjazd na narty zazwyczaj jest starannie planowany, sporo pieniędzy pochłania samo kupienie dobrego sprzętu. Jednak czasem z pozoru pasujące buty narciarskie mogą w efekcie powodować uciski i zrujnować całą przyjemność jazdy. Jak do tego nie dopuścić? Poznaj usługę boot fittingu!

boot fitter dodano: 07.02.2013 14:30

Jak kupować buty narciarskie? Jak je mierzyć? Jak dobrać buty na narty?

Kupno butów narciarskich to poważne zadanie. Źle dobrane buty narciarskie to nie tylko brak komfortu na stoku, ale i poważne kłopoty. Otarte stopy czy nadmierny ucisk palucha i w efekcie schodzący paznokieć, to tylko niektóre z nich i najmniej poważne. Jak mierzyć i kupować buty narciarskie?

kupno butów narciarskich dodano: 08.12.2012 09:00

Jak kupować buty narciarskie?

Jeżeli nie chcemy inwestować w sprzęt, możemy go wypożyczyć na stoku. Jednak buty narciarskie najlepiej mieć własne, zarówno ze względów higienicznych, jak i samego komfortu jazdy. Minął już okres, kiedy włożenie i zdjęcie ciasnych, sztywnych butów spawiało narciarzom problemy. Zobacz, jak dobrać rozmiar butów narciarskich do stylu jazdy. 

ferie zimowe dodano: 28.12.2011 14:55 | odpowiedz (1)

Na co zwrócić uwagę przy zakupie butów narciarskich, wiązań i kijków?

Dobór sprzętu do jazdy na nartach zaczynamy od butów. Początkujący i średnio zaawansowani pogromcy stoków przy doborze butów narciarskich powinni kierować się przede wszystkim tym, żeby były wygodne, ale jednocześnie nie może być w nich żadnych luzów, bo wtedy nauka jazdy na nartach może się zakończyć klapą. Podobnie jest z wiązaniami narciarskimi – muszą być dobrze dopasowane i wyregulowane. Zobacz, na co zwrócić uwagę w sklepie, kupując sprzęt narciarski.

kijki narciarskie dodano: 28.12.2011 16:28

Czy rzecz tylko w kwiatkach? JAKIE NARTY DLA KOBIET?

„Zaprojektowane przez kobiety dla kobiet.” Takimi hasłami firmy narciarskie reklamują damskie linie nart i butów. Czy to tylko chwyt marketingowy? Czy istnieje podział na sprzęt damski i męski? Czym się różnią linie oznaczone literką L lub W?

DOBRE NARTY dodano: 28.12.2011 10:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]

Polityczną karierę Beata Szydło zawdzięcza sobie, rodzinie, która ją wspiera ...

buty narciarskie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. buty narciarskie. Wszystko na temat buty narciarskie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.