porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak prać buty trekkingowe? [SPRAWDZONE RADY]

Butów trekkingowych nie należy prać w pralce, bo skóra i materiał mogą popękać, a klejone elementy ulec osłabieniu. Mówimy, jak prać buty trekkingowe, żeby nie zniszczyć ich właściwości wodoodpornych.

sprzęt sportowy dodano: 10.08.2014 11:44

Jak wybrać buty turystyczne? [SPRAWDZONE RADY]

Wybór właściwych butów turystycznych zależy od celu wycieczki, na jaką się udajemy. To pierwsze pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć przed zakupem butów turystycznych: gdzie będziemy ich używać?

buty turystyczne dodano: 08.05.2014 16:39

Turystyka piesza. Jak wybrać buty turystyczne?

Gdy planujemy aktywnie spędzić urlop, wybór butów jest kluczowy. Zwiedzanie w niewygodnym obuwiu jest przecież udręką! Buty turystyczne, to ten element ekwipunku, na którym nie powinno się oszczędzać. Jak wybrać buty turystyczne?

buty do wędrówek dodano: 26.07.2013 16:23

Jak się ubrać na grzyby? Co na siebie założyć, by nie zmoczyć się, nie podrapać i nie zostać pokąsanym przez owady?

Wkrótce szczyt sezonu na grzyby. Tysiące grzybiarzy ruszą na swoje "polowanie". Aby wyprawa do lasu była udana, trzeba się odpowiednio ubrać. Co na siebie założyć, by nie zmoczyć się, nie podrapać i nie zostać pokąsanym przez owady?

grzybiarz dodano: 27.08.2012 06:00 | odpowiedz (1)

Jakie buty na Twój szlak? Poradnik outdoorowy - buty turystyczne.

Piesze wycieczki po górach, które zwykle odbywamy z ważącym kilka kilogramów plecakiem, to duże obciążenie dla naszych stóp. W trudnym terenie potrzebują one dobrej ochrony. Dlatego kupując buty turystyczne, nie można zdać się na przypadek, lecz dokonać właściwego wyboru. Jak wybrać właściwe buty?

buty turystyczne dodano: 18.06.2012 11:39 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamila Nicpoń, dziewczyna Rafała Maślaka. Kim jest?

Rafał Maślak właśnie wrócił z konkursu Mister International, gdzie zdobył ...

buty trekkingowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. buty trekkingowe. Wszystko na temat buty trekkingowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.