porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Cesar David Crenz, rywal Pawła Kołodzieja na gali Wojak Boxing Night w Bydgoszczy?

Podczas gali Wojak Boxing Night w Bydgoszczy Paweł Kołodziej skrzyżuje rękawice z Cesarem Davidem Crenzem. Kim jest argentyński bokser? Co osiągnął w swojej karierze Cesar David Crenz i jaki jest bilans jego pojedynków?

Cesar Crenz dodano: 10.06.2013 20:02

Służbowe podróże RADOSŁAWA SIKORSKIEGO: Ile kosztowały podatników?

Szef ministerstwa spraw zagranicznych Radek Sikorski podczas sprawowania swojej funkcji korzystał z połączeń rejsowych samolotem na trasie Warszawa – Bydgoszcz- Warszawa. A to właśnie pod Bydgoszczą znajduje się jego rodzinna posiadłość czyli pałacyk w Chobielinie.

loty dodano: 23.10.2013 11:37

Niejedna Wenecja Północy: które miasta w Europie są tak nazywane? Amsterdam, Petersburg, Bydgoszcz...

WENECJA PÓŁNOCY? Wenecji skopiować się nie da. A zwłaszcza układu położonych obok siebie wysp, poprzecinanych nieraz maleńkimi kanałami. Ale mniejsze lub większe analogie występują w kilku miastach północnej Europy. Stąd kilkakrotnie powtarzana nazwa: Wenecja Północy. Jakie miasta bywają tak nazywane?

Amsterdam dodano: 28.06.2013 12:42

WENECJA PÓŁNOCY – jakie miasta się tak nazywa?

Jest w Europie Północnej kilka miast, które nazywamy Wenecją Północy – Amsterdam w Holandii, Sztokholm w Szwecji, Brugia w Belgii, Petersburg w Rosji. Również w naszym kraju mamy dwa takie miasta – Wrocław i Bydgoszcz.

Amsterdam dodano: 20.06.2013 13:23

Co warto zobaczyć w Bydgoszczy? 5 pomysłów na to, co robić w Bydgoszczy

Bydgoszcz zmieniła się nie do poznania i ma coraz więcej atrakcji turystycznych. Czy wiesz, że działa tu Muzeum Mydła i Historii Brudu, w którym możesz sobie samodzielnie zrobić własne mydełko? Sprawdź, co jeszcze warto zobaczyć w zrewitalizowanej Bydgoszczy.

atrakcje dodano: 15.03.2013 13:15

Gdzie powstał pierwszy w Polsce skansen architektury przemysłowej?

Kompleks siedmiu budynków pofabrycznych połączonych siecią podziemnych tuneli z czasów III Rzeszy został niedawno udostępniony zwiedzającym. To pierwszy w Polsce skansen architektury przemysłowej. Przeczytaj, gdzie się znajduje i co można tam zwiedzić?

Alfred Nobel dodano: 16.03.2012 16:49

ŁUKASZ KRUPA z Ruchu Palikota - KIM JEST poseł z Bydgoszczy. Zobacz SYLWETKĘ posła

Łukasz Krupa, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Ruchu Palikota, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 4 (OKW Bydgoszcz). Przedsiębiorca i ekonomista. W obecnej kadencji Sejmu RP bierze udział w pracach Komisji Infrastruktury, jest też członkiem Komisji Skarbu Państwa.

Komisja Infrastruktury dodano: 28.10.2011 14:20

JAROSŁAW KATULSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Koronowa. Zobacz SYLWETKĘ posła

Jarosław Katulski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 4 (OKW Bydgoszcz). Lekarz, dyrektor szpitala i samorządowiec. W poprzedniej kadencji Sejmu należał do Komisji Zdrowia i Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, obecnie natomiast zasiada w Komisji Zdrowia i Komisji Kultury i Środków Przekazu. Na swojej stronie internetowej pisze: "swoim synom staram się powtarzać, żeby w swoim życiu realizowali swoje marzenia, nie zapominając o ciężkiej pracy i konsekwencji w dążeniu do realizacji powziętego celu" - to jego motto życiowe. Zobacz kim jest i co osiągnął Jarosław Katulski.

Jarosław Katulski dodano: 02.11.2011 22:31

ANNA BAŃKOWSKA, posłanka SLD - KIM JEST posłanka SLD ze Żnina. Zobacz SYLWETKĘ posła

Anna Bańkowska, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 4 (OKW Bydgoszcz). W sejmowych ławach zasiada od 1989 roku (z wyjątkiem V kadencji), co czyni ją jednym z najbardziej doświadczonych polityków.

Anna Bańkowska dodano: 01.11.2011 20:21 | odpowiedz (1)

Drużynowy Puchar Świata. Gdzie i kiedy transmisja finału w Bydgoszczy?

Już 2 sierpnia na Stadionie Polonii w Bydgoszczy polska reprezentacja stanie do walki o obronę Drużynowego Pucharu Świata. Polacy jako gospodarze udział w imprezie mieli zagwarantowany, dlatego ich forma pozostaje tajemnicą. Kiedy i gdzie transmsisja finału DPŚ na żużlu?

drużynowy puchar świata dodano: 27.07.2014 11:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Agnieszka Kotlarska. Kim była?

Agnieszka Kotlarska to polska aktorka, znana przede wszystkim z filmu ...

Bydgoszcz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bydgoszcz. Wszystko na temat Bydgoszcz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.