porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Epimedium czerwone: co to za roślina, jak uprawiać?

Epimedium czerwone to bylina o efektownych liściach. Nadaje się do zadarniania powierzchni wokół drzew. Jak sadzić i pielęgnowac epimedium czerwone?

epimedium czerwone dodano: 20.03.2015 12:08

Dzwonek skupiony: uprawa, pielęgnacja

Ta piękna bylina przyciąga wzrok latem, gdy rozwijają się liczne fioletowoniebieskie kwiaty. Jest łatwa w uprawie, dlatego doskonale nadaje się dla początkujących ogrodników.
kompost dodano: 03.02.2015 13:35

Dzwonek brzoskwiniolistny: uprawa, wymagania

Dzwonek brzoskwiniolistny to piękna rodzima bylina, która występuje w prawie całej Polsce. Jest bardzo łatwa w uprawie. Jak uprawiać dzwonki brzoskwiniolistne?

dzwonek brzoskwiniolistny dodano: 15.03.2015 19:49

Dzwonek gargański: uprawa, pielęgnacja

Dzwonek gargański jest niską rośliną doskonałą do ogrodu skalnego. Najpiękniej wygląda późną wiosną, gdy rozwijają się bardzo liczne kwiaty.
ogród skalny dodano: 03.02.2015 13:04

Iksja - bylina bulwiasta. Zobacz, jak ją uprawiać i pielęgnować?

Iksja to roślina wieloletnia. Iksja, z greckiego ixios, czyli nazwa oznaczająca klej do łapania ptaków. Określenie to ma związek ze swoistym, lepkim sokiem, jaki wydziela ta roślina. Stąd też, pochodzi rzadko używana, polska nazwa tej rośliny – lepniczka. Poznaj warunki uprawy tej rośliny bulwiastej.

byliny bulwiaste dodano: 25.09.2014 14:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

bylina szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bylina. Wszystko na temat bylina na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.