porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Epimedium czerwone: co to za roślina, jak uprawiać?

Epimedium czerwone to bylina o efektownych liściach. Nadaje się do zadarniania powierzchni wokół drzew. Jak sadzić i pielęgnowac epimedium czerwone?

epimedium czerwone dodano: 20.03.2015 12:08

Dzwonek skupiony: uprawa, pielęgnacja

Ta piękna bylina przyciąga wzrok latem, gdy rozwijają się liczne fioletowoniebieskie kwiaty. Jest łatwa w uprawie, dlatego doskonale nadaje się dla początkujących ogrodników.
kompost dodano: 03.02.2015 13:35

Dzwonek brzoskwiniolistny: uprawa, wymagania

Dzwonek brzoskwiniolistny to piękna rodzima bylina, która występuje w prawie całej Polsce. Jest bardzo łatwa w uprawie. Jak uprawiać dzwonki brzoskwiniolistne?

dzwonek brzoskwiniolistny dodano: 15.03.2015 19:49

Dzwonek gargański: uprawa, pielęgnacja

Dzwonek gargański jest niską rośliną doskonałą do ogrodu skalnego. Najpiękniej wygląda późną wiosną, gdy rozwijają się bardzo liczne kwiaty.
ogród skalny dodano: 03.02.2015 13:04

Iksja - bylina bulwiasta. Zobacz, jak ją uprawiać i pielęgnować?

Iksja to roślina wieloletnia. Iksja, z greckiego ixios, czyli nazwa oznaczająca klej do łapania ptaków. Określenie to ma związek ze swoistym, lepkim sokiem, jaki wydziela ta roślina. Stąd też, pochodzi rzadko używana, polska nazwa tej rośliny – lepniczka. Poznaj warunki uprawy tej rośliny bulwiastej.

byliny bulwiaste dodano: 25.09.2014 14:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jakub Żulczyk - kim jest? [KARIERA i NAŁOGI]
Jakub Żulczyk - kim jest? [KARIERA i NAŁOGI]

Jakub Żulczyk jest pisarzem młodego pokolenia, który wsławił się ostatnio ...

bylina szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bylina. Wszystko na temat bylina na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.