porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile Lech Wałęsa zarabia na zagranicznych wykładach?

Przy okazji afery ze słowami Lech Wałęsy o homoseksualistach w Sejmie mogliśmy się dowiedzieć, ile na wykładach dorabia były prezydent. Ile Wałęsa dostaje za wykłady i o ile zmniejszyły się jego zarobki po kontrowersyjnej wypowiedzi o gejach?

ile zarabia Wałęsa dodano: 29.09.2013 10:22

Wynagrodzenie byłych prezydentów - ile dostaje prezydent Polski po zakończeniu kadencji?

Prezydent po zakończeniu kadencji może liczyć na wsparcie z budżetu państwa. Mówimy, ile wynosi wynagrodzenie byłych prezydentów i na co jeszcze mogą liczyć odchodzący prezydenci.

ile zarabia prezydent dodano: 21.05.2015 10:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?

Günter Grass zmarł 13 kwietnia 2015 roku, w wieku 87 ...

były prezydent szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. były prezydent. Wszystko na temat były prezydent na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.