porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki kredyt konsolidacyjny jest najlepszy? RANKING - styczeń 2012

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że oferty kredytowe są bardzo kuszące. Za relatywnie niewielkie kwoty miesięcznych rat mamy szansę tu i teraz realizować swoje marzenia – o remoncie, nowym telewizorze, wycieczce w wybrany zakątek świata, wystawnym przyjęciu rodzinnym itd. W którymś jednak momencie posiadanie dużej ilości zobowiązań kredytowych zaczyna być kłopotliwe, gdyż należy pamiętać o wielu różnych terminach spłat, o wysokości poszczególnych rat itp. Rozwiązaniem tych wszystkich niedogodności może być skorzystanie z oferty kredytu konsolidacyjnego.

banki dodano: 02.02.2012 18:04 | odpowiedz (1)

Lokata antybelkowa się skończyła - zobacz inne produkty bankowe, o których mało kto wie

Lokaty antybelkowe czeka ostateczny koniec. Jeszcze na początku listopada 2011 bankowcy kombinowali jak ominąć nowelizację przepisów podatkowych, jednak po ostrym upomnieniu ze strony szefa KNF-u (Komisja Nadzoru Finansowego) już wiadomo, że nie ma na to szans. Czy jest jakiś inny sposób na efektowne i bezpieczne oszczędzanie?


 

bank BPH dodano: 21.12.2011 09:56

Konto oszczędnościowe, które z oferowanych przez banki kont jest najlepsze?

Sprawdź, jakie niespodzianki przyszykowały dla swoich klientów banki oferujące konta oszczędnościowe. Ile można zarobić przechowując pieniądze na koncie w banku Millenium, a ile w Deutsche Banku? Które konto opłaca się najbardziej?

ank BPH dodano: 10.02.2012 08:10

Czy warto brać kredyt w euro?

Euro wciąż jest na krawędzi, więc przyszłość wspólnej waluty jest niepewna. Czy warto brać kredyt w euro? Każdy kto ma zdolność kredytową i zastanawia się nad kupnem mieszkania lub samochodu powinien głęboko rozważyć wybór kredytu w obcej walucie, szczególnie w euro, które zdaje się już nie być takie bezpieczne. 

bank BPH dodano: 14.12.2011 09:57

Co się stanie z ratami kredytów zaciągniętych w euro? Co robić jeżeli strefa euro upadnie?

Co się stanie z ratami kredytów w razie upadku euro? Wzrosną, spadną, a może nic się nie stanie? Czego powinniśmy się obawiać, jeżeli kupiliśmy mieszkanie na kredyt wzięty w euro? Jak banki będą się wystrzegać strat?

bank BPH dodano: 09.12.2011 16:10

Dlaczego zmniejsza się ilość kredytów w euro? Czemu banki tak niechętnie udzielają kredytów

Spada ilość kredytów branych w euro. Jakie są tego przyczyny? Czy upadek sterfy euro jest realną przyczyną zahamowania procesu udzielania kredytu w euro przez banki komercyjne?

bank BPH dodano: 13.12.2011 15:59

Co się stanie z kredytami w EURO, jeśli upadnie strefa EURO?

Politycy robią wszystko, aby zapobiec upadkowi strefy euro. Ale co by się stało z naszymi kredytami, gdyby jednak im się nie udało? Czy jest się czego bać? Jak ochronić się przed stratami finansowymi, jeśli okaże się, że strefa euro musi upaść?

bank BPH dodano: 03.01.2012 10:28 | odpowiedz (1)

Kredyt w EURO. Co się stanie z kredytami w euro, jeśli upadnie strefa euro?

Posiadacze kredytów walutowych powinni modlić się, by nie doszło do upadku strefy euro. Dlaczego? Ani umowy kredytowe, ani polskie prawo nie przewidziały takiego scenariusza. Co się stanie z kredytami w euro w razie upadku eurostrefy? W jakiej walucie będziemy spłacać kredyty?  Kredyt w euro czy w PLN? Sprawdź różne scenariusze!  Czy warto teraz brać kredyt w euro?

BANKIER dodano: 05.01.2012 14:07 | odpowiedz (1)

Ranking kredytów samochodowych. Jeśli planujesz zakup auta koniecznie sprawdź nasz przewodnik po kredytach

Na rynku samochodowym trwa stagnacja. Jednak na rynku kredytów samochodowych wciąż obserwujemy zaciętą walkę o klienta. Przeanalizujmy najlepsze oferty i sprawdźmy na jakie korzyści mogą liczyć zainteresowani klienci.

auto dodano: 06.12.2011 11:32

Karty kredytowe. PORÓWNANIE 10 największych Polskich banków

Używasz karty kredytowej? A może rozważasz jej użycie? Sprawdziliśmy podstawowe karty oferowane przez 10 największych polskich banków. Przeczytaj jeśli chcesz przekonać się czy różnice są znaczące i czy warto przenieść do innego banku zadłużoną kartę. 

 

 

bank WBK dodano: 06.12.2011 10:22 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

BZWBK szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. BZWBK. Wszystko na temat BZWBK na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.