porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Seksualne abecadło - cz. I

Seksualne abecadło, cz. I.  A: afrodyzjak, czasem warto spróbować dodać sobie seksualnego animuszu. Nie tylko viagra czyni cuda. Domowe sposoby także mogą z was uczynić superkochanków. Ostrygi uznawane za doskonały afrodyzjak nie są u nas zbyt popularne, dlatego proponujemy wam sałatkę z selera, szampana albo kawę z imbirem. B: brodawki, gdy narasta podniecenie, twardnieją i sterczą. Niezwykle czułe na pieszczoty opuszkami palców czy języczkiem. Nie tylko panie szaleją za takimi pieszczotami. C: całowanie, powolne, zmysłowe albo namiętne, z językiem operującym w okolicach migdałków. Umiejętnymi muśnięciami ust doprowadzicie swego partnera do szaleństwa. D: dotyk, w rytuale gry wstępnej nieodzowne są dłonie. Masujcie się wzajemnie, dotykajcie, szczypcie i macajcie. Ciepłe dłonie na udach czy piersiach dają poczucie odprężenia i potrafią zdziałać cuda. E: ejakulacja, czyli wytrysk spermy z prącia. Towarzyszy jej orgazm. Naukowcy policzyli skrupulatnie, że u zdrowego mężczyzny do ejakulacji dochodzi po 156,5 sekundy od rozpoczęcia stymulacji prącia (zastrzegają przy tym odchylenia w czasie w jedną albo drugą stronę aż o 80 sekund). F: fetyszyzm, czyli pełna radość z seksu, ale tylko wtedy, gdy bierze w nim udział fetysz. Ta przypadłość dopada głównie panów, jednych kręci pani przebrana za króliczka, innych czerwone szpilki, a jeszcze innych okaleczanie siebie albo ciała partnera. G: punkt G, czyli guziczek na przedniej ścianie pochwy, który ma być najwrażliwszym punktem erogennym kobiety. Tego czy punkt G istnieje naprawdę, nie wiadomo. Zdania są podzielone, dotąd ani nie wykluczono jego istnienia, ani nie potwierdzono. H: higiena, czyli woda i mydło to nasz przyjaciel. Ale nie tylko o czystość tutaj chodzi. Pamiętajcie o chorobach przenoszonych drogą płciową, dlatego, gdy nie macie pewności co do przeszłości seksualnej partnera, używajcie gumek. Koniecznie! I: intymność, żeby kochać się i czerpać z tego niewysłowioną rozkosz, musicie mieć do tego warunki. Choć seks w ciasnym samochodzie albo w przebieralni w markecie pełnym ludzi też może być podniecający to jednak takie akcje nie pozwolą wam się w pełni nacieszyć sobą. J: język, doskonały instrument do podniecenia. Umieć na nim grać to już połowa sukcesu w sypialni. Nieoceniony w miłości francuskiej. Możecie nim kręcić kółeczka, uderzać delikatnie, lizać... Każdy ruch zapewni morze przyjemności.

afrodyzjak dodano: 19.11.2013 22:46

Czy szczypanie podnieca kobiety?

Kojarzysz jak wyglądają malinki? Jednak w sztuce miłości nie warto z nimi przesadzać, mogą doprowadzić do choroby. Dużo lepsze od nich są w seksie wszelkie szczypanki. Szczypać należy opuszkami palców, zakończonych, co zrozumiałe, dość krótkimi paznokciami. Ujmujesz delikatnie skórę partnera między opuszki palca wskazującego i kciuka, i najpierw nieco przytrzymujesz, by po krótkiej chwili lekko zakręcić palcami w jedną i drugą stronę. To zakręcenie ma być ledwo, ledwo wyczuwalne. I zaraz puść, rozmasowując skórę. Można przedtem posmarować palce olejkiem zapachowym lub zwykłą oliwką dla dzieci. Nie każdy zakątek ciała może być szczypany, choć niektórzy mistrzowie od seksu nie widzą tu żadnych przeciwwskazań. I zalecają szczypanie... intymnego guziczka czy żołędzi penisa. Na początku nie polecamy, warto najpierw dojść do wprawy. Trzeba też pamiętać, że mocniej można partnera szczypać na wewnętrznych stronach ud, delikatniej działać przy wargach sromowych i jądrach. Podszczypywanie należy łączyć z innymi sposobami stymulacji, jak oklepywanie, lizanie, ssanie, całowanie itp. I zawsze patrzeć na reakcję partnera.

Malinka dodano: 03.12.2013 19:30

Jak dobrze całować? Poradnik - sztuka całowania

Pocałunek to pieszczota, która może być i niewinna, i zmysłowa. Całując dajemy wyraz sympatii lub wysyłamy sygnał, że jesteśmy gotowi na bardziej intymne zbliżenie. Pocałunek to gest, który wyraża przyjaźń, fascynację, namiętność, miłość. Jak dobrze całować?

całowanie z języczkiem dodano: 14.07.2013 12:53

Co oznaczają SNY EROTYCZNE? Sennik - jaka symbolika snów erotycznych?

Sny o seksie dotyczą twoich relacji z innymi - zapowiadają zarówno kłótnie, jak i harmonijne pożycie. Ale równie ważne jest drugie ich znaczenie - mówią o niezrealizowanych marzeniach i tym, co cię ogranicza, nie tylko w łóżku, ale i na przykład w pracy. Świadczą o braku i dojmujących tęsknotach.

Bicz dodano: 09.01.2013 14:12

Jak CAŁOWAĆ, żeby DŁUŻEJ ŻYĆ?

Jeśli lubisz się całować (a kto nie lubi?!, no, chyba że jeszcze ta sztuka nie została przez ciebie zgłębiona), to teraz możesz to robić z jeszcze większą przyjemnością. Bo jak tu się nie cieszyć, wiedząc, że całowanie przedłuża życie.

całowanie się dodano: 02.03.2013 10:11

Cztery kroki do idealnego pocałunku. Jak nauczyć się doskonale całować?

Nawet jeśli potrafisz całować się do utraty tchu, to przecież zawsze może być jeszcze lepiej, prawda? Bo całować dobrze też trzeba umieć, a to, co uważasz za takie proste, jest nie lada sztuką. Na szczęście bez trudu możesz ją opanować. Najlepiej od razu trenować we dwoje. Jak nauczyć się dobrze całować 

całus dodano: 02.03.2013 11:11 | odpowiedz (2)

Czy wiesz, że POCAŁUNEK ma swój dzień? Kiedy obchodzimy Światowy Dzień Pocałunku i dlaczego?

Pocałunkami wyraża się swoją sympatię bądź głębokie uczucia. Całujemy na przywitanie lub żeby dowieść swojej miłości. Wyrażając przy tym za każdym razem, pozytywne emocje. Światowy Dzień Pocałunku jest świetną okazją, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat. 

historia pocałunku dodano: 05.07.2012 06:54

JAK najlepiej CAŁOWAĆ? 21 rodzajów najlepszych pocałunków

Całowanie się jest dla zbliżenia tym, czym przyprawy dla wykwintego dania. Bez tego seks straci swój smak, stanie się mdły i bezbarwny. Jest coś magicznego w pocałunkach - są bardzo sexy, ale są też dowodem miłości, prawdziwej bliskości między kochankami. Całować można na wiele sposobów. Jak dobrze całować?

jak całować dodano: 11.07.2014 17:38 | odpowiedz (5)

Jak się całować? Jak przeżyć PIERWSZY POCAŁUNEK?

Pocałunek jest gestem intymnym, świadczącym o bliskich relacjach z drugim człowiekiem. Mimo że jest czynnością zupełnie naturalną, również wymaga pełnej wprawy. Mówimy jak to jest za pierwszym razem? Jak się całować?

bliskość dodano: 16.09.2012 22:26

Jakie są zalety gorącego pocałunku? Dlaczego warto się namiętnie całować?

Pocałunki to nie tylko przyjemność, nierzadko prowadząca nawet do orgazmu, ale i samo zdrowie. Im częściej i im bardziej gorąco bedziesz się całować, tym większe szanse na lepsze zdrowie i dłuższe życie. Naukowcy przekonują, że już jeden gorący pocałunek dziennie to o pięć lat dłuższe życie! Dlatego całuj się, ile tylko możesz.

całowanie się dodano: 13.04.2013 18:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]
Helmut Kohl, były kanclerz Niemiec : kim jest? [Osiągnięcia, kariera]

Helmut Kohl to polityk znany przede wszystkim z tego, że ...

całowanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. całowanie. Wszystko na temat całowanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.