porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Carpooling – co to takiego? Na czym polega?

Dobrym pomysłem na obniżenie kosztów podróży może być carpooling. Na czym polega? Na udostępnianiu wolnych miejsc we własnym samochodzie innym osobom lub na korzystaniu z wolnego miejsca w cudzym aucie.

obniżenie kosztów podróży dodano: 02.10.2013 08:13

Co to jest carpooling: NA CZYM POLEGA, gdzie szukać OFERT

Carpooling to bardzo popularna w Europie, a ciągle mało rozwinięta w Polsce, forma podróżowania. Popularna, bo oszczędna. Na czym polega carpooling? Gdzie szukać informacji o tym sposobie podróżowania?

dzielenie kosztów podróży dodano: 12.09.2013 11:02

Jak bezpiecznie jeździć autostopem? Jakie zasady - porady dla podróżujących

Autostop to dobry sposób na tanie, albo wręcz darmowe podróżowanie. Jednak nie zawsze jest ono bezpieczne, zarówno dla autostopowiczów, jak i kierowców zabierających podróżnych. Jak jeździć bezpiecznie autostopem? ZASADY

autostop bezpieczeństwo dodano: 19.07.2013 07:26 | odpowiedz (1)

CARPOOLING. Jak zmniejszyć wydatki na paliwo w drodze do pracy i na wakacje? Wypróbuj carpooling

Czym jest carpooling? Wydatki na paliwo w drodze do pracy i na wakacje można zmniejszyć i nie chodzi tu o ekonomiczną jazdę. W świecie od lat stosowany jest carpooling, czyli umawianie się na wspólne przejazdy w celu obniżania kosztów podróży. W Polsce znany od niedawna, ale to na pewno rozwojowa forma podróżowania. Wypróbuj carpooling.

carpooling ekologia dodano: 23.04.2013 14:53

TANIE WAKACJE. Jak tanio zwiedzić kawał świata? Sposoby na PODRÓŻOWANIE BEZ PIENIĘDZY

Marzą ci się wakacje życia, zwiedzanie Europy, a nawet innych kontynentów, tylko nie stać cię na to? A może jednak twoja wyprawa jest możliwa? Przeczytaj, jak tanio zwiedzić świat - i uwierz, to jest możliwe!

autostop dodano: 29.05.2012 08:41 | odpowiedz (2)

Bla Bla Car - co to jest? Czy to alternatywa dla PKP?

Bla Bla Car to portal ułatwiający podróże - dzięki niem kierowcy, którzy mają wolne miejsca, mogą zmniejszyć koszt podróży, a pasażerowie tanio dojechać na miejsce. Jak korzystać z Bla Bla Car?

bla bla car dodano: 25.07.2014 13:54
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Waldemar Kownacki - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Waldemar Kownacki - kim jest? W 1973 ukończył PWST w Warszawie ...

Carpooling szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Carpooling. Wszystko na temat Carpooling na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.