porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Potrawy wigilijne na zamówienie. Jakie CENY? [RESTAURACJA, CATERING, WYTWÓRCY PRYWATNI]

Potrawy wigilijne możesz kupić na zamówienie, jeśli nie masz czasu na samodzielne przygotowanie wigilijnego jedzenia. Sprawdź, ile kosztują potrawy na Wigilię i gdzie można je kupić!

dania na zamówienie dodano: 22.12.2014 21:46

Gdzie KUPIĆ lub ZAMÓWIĆ PIEROGI na Boże Narodzenie?

Pierogi z kapustą i grzybami to potrawa, która często pojawia się na świątecznym stole. Jeśli nie masz czasu na własnoręczne lepienie, pierogi możesz zamówić u prywatnych kucharzy lub w restauracjach. Podpowiadamy, gdzie zamówić pierogi i ile to kosztuje.

Boże Narodzenie dodano: 13.12.2013 13:33

Ile kosztuje ślub i wesele?

Ślub oraz wesele to wielkie święto i ważny dzień w życiu młodej pary. Trzeba jednak pamiętać, że to wydarzenie wiąże się z ogromnymi kosztami. Planując całą uroczystość, warto wiedzieć, ile co kosztuje.

Ile kosztuje ślub dodano: 07.08.2012 12:53 | odpowiedz (1)

Jak urządzić wigilię dla pracowników firmy?

Wigilia w firmie jest dobrą okazją do zintegrowania się pracowników, choć oczywiście dla szefa firmy oznacza dodatkowy koszt. Ile trzeba zapłacić za organizację wigilii dla pracowników w restauracji, a ile za skorzystanie z usług firmy cateringowej, która przygotuje spotkanie świąteczne w biurze?

firma cateringowa dodano: 19.12.2011 11:12

Zakładamy FIRMĘ CATERINGOWĄ. Jak przygotować dobrą ofertę i cennik?

Do wyboru menu i przygotowania posiłków warto się przyłożyć. Jeśli twoje kanapki posmakują klientom, to zyskasz stałych odbiorców.

firma cateringowa dodano: 22.11.2011 23:21 | odpowiedz (1)

POMYSŁ NA WŁASNY BIZNES. Jak założyć firmę cateringową?

Mamy dla ciebie pomysł na biznes! Z roku na rok rośnie zainteresowanie usługami firm cateringowych. Warto wykorzystać moment, kiedy jeszcze popyt przerasta podaż. Zacznij od założenia własnej dzialalności i poszukania odpowiedniego lokalu.

działalność jednoosobowa dodano: 22.11.2011 11:37 | odpowiedz (2)

NIEZBĘDNIK PRZEDSIĘBIORCY. Zakładamy firmę cateringową- wizyta w sanepidzie

Niewielka firma cateringowa to dobry pomysł na biznes dla osób, które posiadają doświadczenie w gastronomii albo po prostu lubią przygotowywać posiłki. Sprawdź jakie wymogi sanitarne należy spełnić, zanim wystartujesz na rynku.

pomysł na biznes dodano: 22.11.2011 12:14 | odpowiedz (2)

Dieta odchudzająca z dowozem do domu, pracy i szkoły. Jak to działa, ile kosztuje?

Skuteczna dieta odchudzająca z dostawą do domu? Tak, to możliwe! Wystarczy skorzystać z usług odpowiedniej firmy i zamówić dietę przystosowaną do twoich potrzeb. To bardzo wygodne rozwiązanie. Dowiedz się, ile to kosztuje, jak to wygląda w praktyce.

dieta odchudzająca dodano: 15.09.2014 13:54

Jak przeżyć wigilię z szefem, nie popełniając gaf?

Wigilia firmowa powinna być równie radosna jak ta domowa. Mimo to wielu pracowników stresuje się, czego efektem są różnego rodzaju gafy. Nie chcesz skompromitować się na wigilii w pracy? Mówimy, jak przeżyć spotkanie świąteczne z szefem.

firma dodano: 19.12.2011 23:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Robert Rozmus? [KARIERA, RODZINA]

Robert Rozmus to aktor o wielu twarzach. To on podkładał ...

catering szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. catering. Wszystko na temat catering na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.