porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest profesor JERZY SZAFLIK? Dlaczego został odwołany z funkcji krajowego konsultanta w dziedzinie okulistyki?

W 2011 r. prof. Jerzy Szaflik otrzymał od prezydenta Bronisława Komorowskiego najwyższy Złoty Medal za Długoletnia Służbę. W 2012 roku minister zdrowia Bartosz Arłukowicz złożył na profesora doniesienie do CBA. Sprawą działalności zawodowej profesora zajęła się prokuratura. Dlaczego?

Jerzy Szaflik dodano: 29.08.2012 16:26

Czy wiesz, na jaki temat najwięcej interpelacji napisał agent Tomek?

Od początku kadencji Sejmu agent Tomek czyli poseł PiS Tomasz Kaczmarek zgłosił 26 interpelacji. Ponad połowa z nich dotyczyła spraw wywiadowczych oraz Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Mówimy o co pytał agent Tomek.

agent Tomek dodano: 13.09.2012 11:58

Czy wiesz, co robi KACPER KAMIŃSKI, syn byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego?

Mało kto wie, że syn wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości i byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego jest radnym powiatu otwockiego. Co ciekawe, Kacper Kamiński pełni tam funkcję członka komisji rewizynej, czyli tak jak jego ojciec w przeszłości, kontroluje innych.

Kacper Kamiński dodano: 25.01.2012 11:11 | odpowiedz (1)

AGENT TOMEK, czyli Tomasz Kaczmarek. Jaki majątek ma agent Tomek, ile zarabia, jaką ma emeryturę?

Agent Tomek ma 4 tys. zł emerytury. Luksusowe samochody, markowe ubrania. 36-letni Tomasz Kaczmarek, znany bardziej jako agent Tomek, jako funkcjonariusz CBA lansował się na milionera. Tymczasem według ostatniego oświadczenia majątkowego ten poseł PiS ma olbrzymie długi. Jaki majątek posiada Agent Tomek?

agent Tomek dodano: 16.12.2012 18:30 | odpowiedz (2)

Agent Tomek czyli poseł Tomasz Kaczmarek jaki ma majątek w 2013

Agent Tomek czyli poseł PiS Tomasz Kaczmarek ma na koncie odłożonych tylko 9 tysięcy złotych. Jest też właścicielem mieszkania wartego 400 tysięcy zł. Czy wiesz jakim majątkiem dysponuje w 2013 roku agent Tomek czyli poseł Tomasz Kaczmarek?

agent Tomek dodano: 04.07.2013 15:08

PAWEŁ WOJTUNIK cudem uniknął śmierci? Jak wyglądał domniemany zamach na szefa CBA?

Pod koniec lipca szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Paweł Wojtunik cudem uniknął śmierci. Podczas podróży prywatnym samochodem zorientował się, że ma poodkręcanych... pięć śrub w przednim kole. Śledztwo w tej sprawie prowadzi stołeczna prokuratura.

Paweł Wojtunik dodano: 22.08.2013 10:59

Czym był UOP? Co robi CBA? Poznaj tajne służby RP i zobacz jak uniknąć ich interwencji w swoim domu

UOP był częścią WSI i zastąpił SB, które działało w PRL. Dziś UOP jest zastąpiony przez ABW, któremu czasem w kompetencje wchodzi CBA. Dużo literek, dużo pracowników i jeszcze więcej afer. Zobacz, jak powstały tajne służby i czym się zajmują. 

 

ABW dodano: 04.12.2012 09:57

Kto powołał do życia CBA? Czym miało się zajmować? Jakie jest wyposażenie agentów CBA?

CBA zostało powołane w 2006 roku. Od początku budziło kontrowersje. Dzięki wyciekowi do mediów tajnych materiałów CBA dokumentujących pracę najsłynniejszego agenta w Polsce - Tomasza Kaczmarka, wiemy więcej o metodach działania pracowników Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Czym zajmuje się CBA i jak wyposażeni są jego agenci?

agent Tomasz Kaczmarek dodano: 04.12.2012 12:58

Dlaczego zatrzymano marszałka województwa podkarpackiego? Jakie są zarzuty wobec Mirosława K.?

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało marszałka województwa podkarpackiego Mirosława K. Jakie zarzuty są stawiane Mirosławowi K.? Jakie są powody zatrzymania marszałka województwa podkarpackiego? Kim jest Mirosław K.?

centralne biuro antykorupcyjne dodano: 24.04.2013 14:51

Jak zgłosić przestępstwo korupcji do Centralnego Biura Antykorupcyjnego?

Spotykasz się z problemem korupcji? Masz dokumenty świadczące o popełnieniu przestępstwa, ale nie wiesz, co z tym dalej zrobić? Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci anonimowo zawiadomić odpowiednie służby.

AFERA W PZPN dodano: 17.04.2012 17:05 | odpowiedz (4)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

CBA szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. CBA. Wszystko na temat CBA na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.