porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak stosować cegłę we wnętrzu? Cegła we wnętrzu

Cegła we wnętrzu to propozycja dla osób, które zarówno cenią sobie surowy i ascetyczny styl industrialny, jak i ciepłe, nieco siermiężne, klimaty wiejskie. Zaletą cegły we wnętrzu jest to, że może mieć różne kolory – począwszy od jasnego piaskowego, przez ogniście rudy, po głęboki czarny.

aranżacja wnętrz dodano: 08.01.2013 00:33

Czy wiesz, że cegła średniowieczna ma inne wymiary niż cegła współczesna?

Cegła średniowieczna ma inne wymiary niż cegła współczesna. Dopiero przed pierwszą wojna światową przyjęto na świecie znormalizowane wymiary cegły.

cegła średniowieczna dodano: 24.01.2012 10:02

Nietypowe wykończenia ścian PROPOZYCJE

Malowanie, tapetowanie to standard. Warto wyjść poza utarte szlaki. W każdym mieszkaniu znajdzie się przynajmniej jedna płaszczyzna, na której można zastosować nowatorskie materiały wykończeniowe oraz wypróbować oryginalne pomysły.

beton dodano: 23.05.2015 11:17

Cegła w mieszkaniu: do jakich wnętrz pasuje cegła na ścianie?

Cegła w mieszkaniu stała się popularną formą dekoracji. Zazwyczaj możemy zobaczyć ją we wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym, klasycznym i eklektycznym. Sprawdźcie jak sprawdza się cegła w mieszkaniu!
dodano: 02.03.2015 15:06

Brick Award 2015: najlepsza architektura z cegły [NAGRODZONE OBIEKTY]

Architektura ceglana to etykietka, która wcale nie oznacza, że dany budynek został wybudowany w innej epoce. Wręcz przeciwnie. Nowoczesna architektura udowodniła, że cegła w budownictwie może zaskoczyć. Sprawdź, jakie obiekty zostały nagrodzone podczas Brick Award 2015.

architektura dodano: 12.03.2015 09:08 | odpowiedz (1)

Ceglana ściana we wnętrzu – jak to zrobić? [SPRAWDZONE RADY]

Cegły stanowią naturalne tło dla mebli po przodkach, uwiarygodniają lofty urządzane w blokach, ocieplają minimalizm, świetnie „grają” z wnętrzami w stylu boho. Są uniwersalne! Można odsłonić oryginalny mur, można postawić nowy. W każdym wypadku warto pamiętać o kilku ważnych wskazówkach.

ceglana ściana dodano: 03.03.2015 09:12

Obrzeża rabat - z czego je można zrobić?

Rabaty z pięknymi kwiatami, obok starannie wypielęgnowany trawnik. Co zrobić, aby trawa nie zarastała rabatek? Najlepiej zrobić pasujące do aranżacji ogrodu obrzeża.

obrzeża rabat dodano: 09.04.2014 15:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

cegła szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cegła. Wszystko na temat cegła na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.