porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest KATARZYNA MACIĄG, aktorka grająca w serialu GŁĘBOKA WODA?

Piękna i skromna Mika z serialu "Głęboka woda" zdobywa coraz większą popularność wśród widzów. Kim jest Katarzyna Maciąg, która wciela się w tę rolę?

AKTOR dodano: 13.04.2012 06:25

Czy Anna Mucha jest w drugiej ciąży?

Ostatnio Anna Mucha przyznała, że pragnie mieć syna. Czy spełnia marzenia i jest w drugiej ciąży? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, skąd całe zamieszanie.

anka-mucha.blogspot.com dodano: 05.10.2012 19:13 | odpowiedz (1)

Czy wiesz jakie są najbardziej ekstrawaganckie śluby polskich celebrytów? Jak wyglądały śluby Michała Wiśniewskiego? Jak będzie wyglądał ślub Wiśniewskiego i Tajner?

Czy wiesz jakie są najkosztowniejsze, najbardziej szalone i najciekawsze pomysły na ślub i wesele polskich celebrytów? Na czele stawki stoi obecnie Michał Wiśniewski, który żeni się po raz czwarty w swoim życiu. Zobacz, jak wyglądały jego poprzednie śluby i jak będzie wyglądał ten z Dominiką Tajner.

Ania Świątczak dodano: 15.06.2012 16:14

Serial Terra Nova - kto gra główne role? Czy nazwisko Spielberga ściągnęło do serialu znane gwiazdy?

Widzowie TVP mogą oglądać obecnie "Terra Nova" - serial wyprodukowany przez Stevena Spielberga. Kto gra w nim główne role? Czy nazwisko Spielberga sprawiło, że w serialu roi się od gwiazd czy wprost przecienie - role w nim odgrywają mniej znani aktorzy?

gwiazdy dodano: 18.04.2012 14:21

Kim jest celebryta? Po czym poznać celebrytę?

Celebryta nie jest gwiazdą, ani nawet sezonową gwiazdką, choć ma w tym kierunku aspiracje, nie jest i raczej nigdy nie będzie uznawanym i nagradzanym artystą. Nie jest również autorytetem w żadnej dziedzinie (choć w kilku chciałby), nawet nie ma szansy, by stać się idolem. Kim więc jest celebryta?

cechy charakterystyczne celebryty dodano: 07.03.2013 13:46

Celebryci i biznes - na czym zarabiają znani Polacy?

Czy znani ludzie utrzymują się tylko z tego, co widzimy? Aktorzy z seriali, czy występów na deskach teatru, gwiazdy muzyczne z koncertów i wydanych płyt? Czym jeszcze zajmują się polscy celebryci? I kto ma największego nosa do interesów?

biznesy gwiazd dodano: 02.11.2014 18:59

Baza informacji o polskich celebrytach zhakowana! Kto ją wykradł?

Do internetu wyciekła baza danych z informacjami o polskich gwiazdach. Baza zawiera adresy zamieszkania a także numery telefonów celebrytów. Haker natknął się na nią na serwerze FTP, gdzie umieszczone były dane z firmy zajmującej się dostarczaniem jedzenia. Jakie będą tego konsekwencje?

bazy danych dodano: 29.07.2014 15:30

Dlaczego chcemy być sławni?

"Parcie na szkło" to znany i bardzo trafny zwrot na opisanie ludzi, który chcą zaistnieć w świecie mediów i szybko stać się znani. Dlaczego w niemal każdym z nas pojawia się ta irracjonalna chęć, by być na ustach świata? Czy każdy może być sławny?

celebrytka dodano: 10.07.2013 09:59 | odpowiedz (1)

Jakie gwiazdy pojawiły się na urodzinach Radia Wawa?

25 marca w Pałacu Prymasowskim odbyły się 21 urodziny Radia WAWA. Zobacz, które gwiazdy gościły na jubileuszu i jak się bawiły!

arkadiusz jakubik dodano: 03.04.2013 14:34

MASERATI GRAN TURISMO. Co to za auto? Ile kosztuje? Kto jeździ tym samochodem?

Maserati Gran Turismo jest samochodem o którym marzy każdy fan motoryzacji. To sportowe auto typu GT produkowane jest w ofercie włoskiej firmy Maserati od roku 1946 i do dziś cieszy się uznaniem wielu ludzi. Najnowsza wersja auta o nadwoziu 2+2 coupe produkowana jest od 2007 roku. Mówimy ile kosztuje Maserati Gran Turismo oraz kto nim jeździ?

auto dodano: 15.03.2012 09:55 | odpowiedz (4)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Borcuch - kim jest?
Jacek Borcuch - kim jest?

Jacek Borcuch to człowiek kina. Znamy przede wszystkim z filmu ...

celebryci szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. celebryci. Wszystko na temat celebryci na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.