porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Moda na lofty wśród celebrytów. Zobacz, gdzie zamieszka Tomasz KAROLAK

Tomasz KAROLAK zamieszka w nietypowym lofcie na warszawskim Mokotowie. Aktor kupił w Warszawie loft za 2 miliony zł.  Nietypowy loft, bo nie jest to rewitalizacja dawnego przemysłowego obiektu, a nowo budowany tzw. soft-loft, utrzymujący klimat swojego pierwowzoru.

AKTOR dodano: 07.10.2011 19:22

Kim jest Justin Bieber? Co wiemy o nastoletnim piosenkarzu z Kanady?

Nastoletnia gwiazda pop - 17-letni Justin Bieber - został ojcem dziecka jednej z fanek. Dowiedz się, dlaczego wiadomość wzbudziła tak wielkie kontrowersje oraz co powinieneś wiedzieć o najpopularniejszym młodym piosenkarzu?

Disney dodano: 07.11.2011 14:26 | odpowiedz (2)

Kim z zawodu są gwiazdy? Zobacz która gwiazda mogłaby leczyć zwierzęta, a która pracować w sądzie!

Politycy, aktorzy, piosenkarze, prezenterzy telewizyjni – nie każdy z nich pracuje w wyuczonym zawodzie. My sprawdzamy kim naprawdę są polscy celebryci.

Adam Darski dodano: 10.07.2012 14:38

Kim jest celebryta? Po czym poznać celebrytę?

Celebryta nie jest gwiazdą, ani nawet sezonową gwiazdką, choć ma w tym kierunku aspiracje, nie jest i raczej nigdy nie będzie uznawanym i nagradzanym artystą. Nie jest również autorytetem w żadnej dziedzinie (choć w kilku chciałby), nawet nie ma szansy, by stać się idolem. Kim więc jest celebryta?

cechy charakterystyczne celebryty dodano: 07.03.2013 13:46

Kim są i czym zajmują się SIOSTRY RADWAŃSKIE, Agnieszka i Urszula?

Nawet jeśli uważacie, że tenis jest nudny i nie potraficie trafić w piłkę, musicie wiedzieć kim są te młode, ładne i zdolne dziewczyny. Polski sport to nie tylko Małysz i Kubica. To także siostry Radwańskie. Co o nich wiemy?

Polska dodano: 25.05.2012 17:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

celebryta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. celebryta. Wszystko na temat celebryta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.