porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kto powołał do życia CBA? Czym miało się zajmować? Jakie jest wyposażenie agentów CBA?

CBA zostało powołane w 2006 roku. Od początku budziło kontrowersje. Dzięki wyciekowi do mediów tajnych materiałów CBA dokumentujących pracę najsłynniejszego agenta w Polsce - Tomasza Kaczmarka, wiemy więcej o metodach działania pracowników Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Czym zajmuje się CBA i jak wyposażeni są jego agenci?

agent Tomasz Kaczmarek dodano: 04.12.2012 12:58

Dlaczego zatrzymano marszałka województwa podkarpackiego? Jakie są zarzuty wobec Mirosława K.?

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało marszałka województwa podkarpackiego Mirosława K. Jakie zarzuty są stawiane Mirosławowi K.? Jakie są powody zatrzymania marszałka województwa podkarpackiego? Kim jest Mirosław K.?

CBA dodano: 24.04.2013 14:51

Jak zgłosić przestępstwo korupcji do Centralnego Biura Antykorupcyjnego?

Spotykasz się z problemem korupcji? Masz dokumenty świadczące o popełnieniu przestępstwa, ale nie wiesz, co z tym dalej zrobić? Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci anonimowo zawiadomić odpowiednie służby.

AFERA W PZPN dodano: 17.04.2012 17:05 | odpowiedz (4)

Kim jest Mariusz Kamiński? Co łączy byłego szefa CBA z partią PiS?

Mariusz Kamiński związany przez lata z Prawem i Sprawiedliwością, wraca po kilkuletniej nieobecności na Wiejską. Były szef CBA, który był posłem na Sejm III, IV i V kadencji, znów wkracza w świat wielkiej polityki. Co Kamiński do tej pory osiągnął?

CBA dodano: 20.10.2011 12:30

Chcesz pracować w CBA? Zobacz, jakie warunki musisz spełnić

Chcesz zostać agentem Centralnego Biura Antykorupcyjnego? Podoba Ci się praca w tajnych służbach i uważasz, że poradziłbyś sobie z udziałem w misjach, często przypominających sceny z sensacyjnych filmów? Zobacz, jakie warunki musisz spełniać, by dostać się do pracy w CBA.

agent dodano: 18.01.2012 14:42

Kim jest agent Tomek? Co osiągnął Tomasz Kaczmarek, zanim został posłem PiS?

Tomasz Kaczmarek, znany przede wszystkim jako agent Tomek, został posłem. 35-letni emerytowany policjant, słynny uwodziciel kobiet, znalazł dla siebie miejsce na politycznej scenie. Co osiągnął polski James Bond, zanim postanowił zostać politykiem?

agent Tomek dodano: 27.12.2011 20:49 | odpowiedz (2)

Kim jest łapówkarz?

Kiedy dokładnie mamy do czynienia z korupcją? Czym łapówkarstwo różni się od przekupstwa? Sprawdź, jak dokładnie określa to prawo.

korupcja dodano: 06.05.2014 12:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Bargiel?

Himalaista, narciarz wysokogórski, biegacz. Rywalizuje z najlepszymi i ma w ...

centralne biuro antykorupcyjne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. centralne biuro antykorupcyjne. Wszystko na temat centralne biuro antykorupcyjne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.