porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Piątek w Warszawie - kino letnie w Koperniku. Jaki repertuar filmów?

Kino letnie w Koperniku cieszy się dużą popularnością. To nie tylko darmowe pokazy filmów, ale i dyskusje z udziałem specjalistów. W tegorocznym programie znalazły się filmy poświęcone problemom wielkich aglomeracji.

filmowa stolica lata dodano: 12.07.2013 18:43

Czy Centrum Nauki Kopernik jest zagrożone przez zalanie stacji metra Powiśle?

Katastrofa budowlana na budowie warszawskiego metra spowodowała zamknięcie tunelu Wisłostrady. Czy zagraża też okolicznym budynkom? Czy Centrum Nauki Kopernik jest otwarte normalnie?

zamknięcie tunelu Wisłostrady dodano: 25.08.2012 17:01

PIKNIK NAUKOWY 2012 - jakie atrakcje, wydarzenia i ciekawostki?

Tematem przewodnim 16. Pikniku Naukowego organizowanego wspólnie przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik jest  „Energia”.

energia dodano: 09.05.2012 11:57

Majówka w Koperniku - koncert pod gwiazdami. Niezwykłe wydarzenie w planetarium Niebo Kopernika

Majówkę można spędzić w Centrum Nauki Kopernik. Centrum, jak co roku przygotowało wiele atrakcji dla warszawiaków, którzy na długi majowy weekend zostają w mieście. Jedna z nich jest Koncert pod gwiazdami – niezwykły wieczór muzyczny w planetarium Niebo Kopernika.

majówka dodano: 28.04.2015 15:57

Majówka w Centrum Kopernika - wielkie otwarcie ogrodów na dachu

Już 1 maja po długiej zimowej przerwie zostanie udostępniona zwiedzającym zielona przestrzeń na dachu Centrum Nauki Kopernik. Mówimy, ile kosztuje wstęp, czy dach dostępny jest dla osób niepełnosprawnych i jakie atrakcje czekają tam na zwiedzających.

Centrum Kopernika ogród dodano: 29.04.2015 11:48

Święta w Warszawie: jakie muzea czynne w święta. Gdzie wybrać się z dziećmi

Na świąteczne lenistwo mamy w tym roku wyjątkowo dużo czasu – aż 5 dni! Mówimy, gdzie warto wybrać się z dziećmi w czasie przerwy świątecznej. Jakie muzea otwarte będą w święta?

Boże Narodzenie dodano: 23.12.2014 12:08

Perseidy 2014 – noc spadających gwiazd w Koperniku

Obserwacja roju Perseidów w Centrum Nauki Kopernik już w najbliższy wtorek. Specjalnie na tę okazję zgasną iluminacje warszawskich mostów. Co jeszcze przygotowano w noc spadających gwiazd 2014?

perseidy dodano: 12.08.2014 13:42 | odpowiedz (1)

Centrum Nauki Kopernik - dlaczego musisz wybrać się tam z dzieckiem? Ciekawe wystawy i laboratoria

Tu trzeba być. Centrum Nauki Kopernik nie jest zwykłym muzeum. To można wszystko samemu sprawdzić, dotknąć, przeżyć. Co? Choćby trzesienie ziemi.

Centrum Kopernika wystawy dodano: 30.04.2013 12:04

LETNIE REJSY PO WIŚLE. Jak obejrzeć Warszawę z perspektywy Wisły? Skąd i dokąd płyną statki i tramwaje wodne w stolicy?

Warszawa coraz bardziej zżyta jest z rzeką. Latem wybrać się można na wycieczkę statkiem po Wiśle zwiedzając centrum miasta albo zaplanować całodzienną wyprawę nad Zalew Zegrzyński. Codziennie regularnie kursuje tramwaj wodny, a w weekendy statek wycieczkowy do Serocka.

przystań dodano: 19.07.2012 06:51

Skąd w Warszawie najbliżej do gwiazd? PLANETARIUM w CENTRUM NAUKI KOPERNIK

Obserwacja gwiazd w mieście jest bardzo trudna ze względu na łunę świetlną powstającą nad miastem w wyniku milionów źródeł światła. Dlatego też chcąc oglądać gwiazdy lepiej robić to w Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.

astronomia dodano: 15.06.2012 11:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Nikola Tesla?

Nikola Tesla to wynalazca i fizyk wszech czasów, który oprócz ...

Centrum Nauki Kopernik szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Centrum Nauki Kopernik. Wszystko na temat Centrum Nauki Kopernik na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.