porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak bardzo zadłużone są polskie szpitale?

W Polsce jest ok. 795 publicznych szpitali. Są one winne wierzycielom 10, 566 mld zł. To oficjalne dane Ministerstwa Zdrowia za pierwszy kwartał tego roku. Dla porównania: w 2003 roku szpitale były winne 7, 501 mld zł. Jak dużo szpitale powinny zapłacić natychmiast?

centrum zdrowia dziecka dodano: 14.09.2012 13:15

CHEMIOTERAPIA. Jakie LEKI są od niedawna na LIŚCIE LEKÓW REFUNDOWANYCH? Dobre wiadomości dla chorych na raka piersi i raka płuc!

Osłabienie, nudności, wykańczające wymioty, wypadanie włosów – to objawy, które kojarzą się z chemioterapią, których doświadczają pacjenci, kiedy walczą z rakiem. Od niedawna refundowany jest nowoczesny lek na receptę, który zapobiega wczesnym i opóźnionym wymiotom u osób dorosłych.  Pacjent zapłaci za lek 3,20 zł!

chemia dodano: 18.06.2012 07:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Sławek Uniatowski? Co osiągnął? Co robi dziś – dekadę ...

Centrum Onkologii szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Centrum Onkologii. Wszystko na temat Centrum Onkologii na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.