porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

CENY PIECZYWA. Ile kosztuje chleb, ile zapłacisz za bułkę?

Ceny pieczywa ciągle rosną. Coraz rzadziej zdarza się tak, że odłożona kwota, którą płaciliśmy jeszcze niedawno za ulubiony chleb jeszcze dziś jest aktualna. Oczywiście taniej jest w piekarniach należących do sieci hipermarketów, ale to pieczywo nie zawsze jest smaczne.

bułka dodano: 12.04.2012 20:10

NOWA LISTA LEKÓW REFUNDOWANYCH. Zobacz listę 50 leków, która najbardziej zdrożały od listopada 2012

Podwyżki cen są różne. W przypadku 416 leków pacjenci pewnie nie zauważą, że więcej płacą. Różnica nie przekracza bowiem złotówki. Jednak ceny pozostałych medykamentów bardziej wzrosły. Najbardziej podrożał lek przeciwbólowy dla chorych cierpiących na bóle nowotworowe. Jego cena wzrosła aż o 250 zł.

które leki droższe dodano: 07.11.2012 06:59

BURSZTYNOWA GORĄCZKA - na czym polega gorączka nad Bałtykiem?

Nad Bałtykiem obecnie ruch jest większy niż w okresie letnim, a to za sprawą... Chińczyków. Zobacz co wspólnego mają Chińczycy i bursztynowa gorączka nad Bałtykiem.

Bałtyk dodano: 21.11.2011 15:06 | odpowiedz (1)

Koncerty duetu LAMB - kiedy będzie można usłyszeć go w Warszawie, a kiedy w Krakowie?

Kultowy brytyjski duet Lamb powraca do Polski z dwoma koncertami. Zagra 7 i 8 lutego w warszawskim klubie Palladium i krakowskim Klubie Studio.

bilety dodano: 13.01.2012 12:00

Jakie ceny są w Portugalii?

W Portugalii ceny są zbliżone do tych w Polsce. Za niektóre produkty (głownie sezonowe owoce) zapłacimy nawet mniej niż u nas w kraju. Jakie są ceny w Portugalii?

portugalia dodano: 08.07.2015 09:36

Przegląd domków dla dzieci - jakie rodzaje, ceny, gdzie kupić? Domki ogrodowe i domki do domu

Kiedyś dzieci swoje domki budowały z krzeseł i koców lub połamanych gałęzi i patyków. Dziś domki swoim pociechą zapewniają głównie rodzice, którzy nie szczędzą na to pieniędzy. A jest w czym wybierać. Jakie domki dla dzieci są dostępne w sklepach? Ile kosztują?

domek dziecięcy dodano: 10.04.2013 12:31

Jak urządzić przydomowy plac zabaw i ile to kosztuje? Ceny i zdjęcia

Każde dziecko marzy o placu zabaw na swoim podwórku. Domek na drzewie, zjeżdżalnia, piaskownica, mini ścianka wspinaczkowa. Prezentujemy propozycje, które ułatwią przygotowanie przydomowego placu zabaw.

bezpieczne zabawki dodano: 11.04.2013 10:09 | odpowiedz (1)

FERIE 2012. Gdzie tanio pojechać na narty w Polsce? Co oferują GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE i GOŁDAP zwana mazurskim Zakopanem?

Chcesz wyjechać na narty, ale obawiasz się, że nie będzie cię na to stać? Niepotrzebnie. Są miejsca w Polsce, gdzie możesz poszusować i nie wydać majątku. Należy do nich m.in. Gołdap z ośrodkiem narciarskim oferującym kilka tras zjazdowych i biegowych, tor saneczkowy oraz najdłuższy w północnej Polsce wyciąg krzesełkowy. Podpowiadamy, w jakie miejsca w północnej Polsce i w Górach Świętokrzyskich warto wybrać się na narty w czasie ferii.

Gołdap dodano: 04.02.2012 14:20 | odpowiedz (2)

NARTY W POLSCE. Jakie ośrodki narciarskie obejmuje skipass TatrySki?

Ośrodki narciarskie na Podhalu wprowadziły wspólny skipass TatrySki. Narciarze mają do dyspozycji 25 km tras narciarskich, 9 kolejek krzesełkowych i 26 wyciągów. Zobacz, które stacje narciarskie przystąpiły do systemu.

Bania dodano: 25.01.2012 19:16

Jaka jest w Polsce INFLACJA? Jak bardzo urosną CENY w 2012 roku?

Rosnące ceny były zmartwieniem Polaków w całym 2011 roku. W grudniu inflacja nieco wyhamowała, także w bieżącym roku ceny nie powinny rosnąć już tak szybko. Jaka będzie inflacja w 2012 roku? Czy wzrost cen będzie wolniejszy?

AKCYZA dodano: 02.03.2012 16:17 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony. Kim jest? [RODZINA, KARIERA]
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony. Kim jest? [RODZINA, KARIERA]

Adam Kraśko to bez wątpienia największa gwiazda programu Rolnik szuka ...

ceny szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ceny. Wszystko na temat ceny na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.