porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak pielęgnować suchą skórę?

Nie wystawiać twarzy na słońce, nie myć jej w twardej wodzie, smarować po całodniowym katowaniu chłodną klimatyzacją - to recepty z kobiecych poradników na pielęgnowanie skóry suchej. Co jednak gdy skóra nadal jest przesuszona? Jak zadbąc o wyszuszoną skórę?

cera dodano: 08.08.2013 19:14

Jak pielęgnować skórę naczynkową? Domowe maseczki na wzmocnienie naczynek

Masz delikatną skórę ze skłonnością do rumienia? Zdarzają Ci się pękające naczynka? Podpowiadamy w jaki sposób pielęgnować cerę ze skłonnością do pękania naczynek. Jakie maseczki wzmocnią Twoje naczynka i złagodzą zaczerwienienia? Jak wzmocnić naczynka domowymi maseczkami?

cera wrażliwa dodano: 17.04.2012 11:00 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]
Beata Szydło: rodzina [mąż, dzieci]

Polityczną karierę Beata Szydło zawdzięcza sobie, rodzinie, która ją wspiera ...

cera atopowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cera atopowa. Wszystko na temat cera atopowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.