porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to jest winoterapia?

Kąpiel w domu może także być wyjątkowa. Zobaczcie, jak przygotować kąpiel w winie. Poznaj zalety winoterapii, łatwej do przygotowania w domowej łazience!

czerwone wino dodano: 02.08.2014 12:26

Piękny makijaż po czterdziestce: jak go zrobić?

Wraz z wiekiem zmieniają się rysy twarzy i jej cechy, tonacja skóry. Robiąc makijaż, trzeba to wziąć pod uwagę, by twarz wyglądała ładnie i efektownie.

JAK SIĘ MALOWAĆ dodano: 05.08.2014 18:03

Cera dojrzała - czego potrzebuje? Jak dbać o skórę dojrzałą?

Cera dojrzała to cera pań po 40. roku życia. Jak dbać o taką skórę? Co powinny zawierać kosmetyki dla cery dojrzałej, żeby były skuteczne?

skóra delikatna dodano: 29.09.2013 16:02

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa - jak dbać o cerę dojrzałą? Jaki krem przeciwzmarszczkowy wybrać?

Na rynku kosmetycznym pojawiają się kolejne kosmetyki do pielęgnacji zmarszczkowej. Który z nich wybrać? Poznaj profilaktykę przeciwstarzeniową i zasady pielęgnacji skóry dojrzałej. Mówimy, jak znaleźć dobry krem przeciwzmarszczkowy i dbać o cerę dojrzałą.

jaki krem przeciwzmarszczowy dodano: 30.01.2013 09:37 | odpowiedz (1)

Jak dbać o dojrzałą cerę? Jak wyglądać świeżo mając lat 40+?

Wraz z upływem czasu twoja skóra nie jest już tak jędrna i gładka jak wtedy, gdy miałaś 20 lat - pojawiają się zmarszczki, plamki, rozszerzone naczynka. Wszyscy się zestarzejemy, nie ma na to rady. Możesz jednak wiele zrobić, by opóźnić ten proces i nawet w dojrzałych latach, mimo naturalnych zmian, wyglądać olśniewająco. Jak efektywnie dbać o dojrzałą skórę?

demakijaż dodano: 06.08.2012 15:11 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bracia Wachowscy, siostry Wachowskie: od Larry'ego i Andy'ego do Lany i Lilly

Drugi z braci Wachowskich, twórców legendarnego "Matrixa", zmienił płeć! Kto ...

cera dojrzała szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cera dojrzała. Wszystko na temat cera dojrzała na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.