porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Cera naczynkowa - jak dbać o nią zimą?

Cera naczynkowa wymaga specjalnej pielęgnacji, zwłaszcza zimą. Mróz, wiatr i suche powietrze w mieszkaniu szczególnie jej nie sprzyjają. Mówimy, jak dbać o cerę naczynkową, by zaczerwienienie się nie nasilało.

cera naczynkowa pielęgnacja dodano: 12.11.2013 13:19

Jak zimą dbać o cerę naczynkową?

Jak zimą dbać o cerę naczynkową? Cera naczynkowa nie lubi nagłych zmian temperatur, dlatego zima to dla niej ciężki czas. Dlatego o tej porze roku trzeba dbać o nią szczególnie starannie, aby nie dopuścić do rozszerzania się naczynek. Co powinny mieć w składzie kosmetyki do cery naczynkowej, jaką wodą myć twarz, czego unikać? Przeczytaj nasz miniporadnik.

kosmetyki dodano: 24.11.2011 07:27 | odpowiedz (2)

Jak dbać o cerę naczynkową?

Cera naczynkowa, czyli taka ze skłonnością do pękających naczynek jest wyjątkowo wrażliwa. Zwłaszcza jesienią i zimą trzeba o nią dbać szczególnie troskliwie, aby zmiany nie pogłębiały się pod wpływem niekorzystnej aury. Mówimy, jak dbać o cerę naczynkową.

cera naczynkowa pielęgnacja dodano: 12.11.2014 14:45 | odpowiedz (1)

Jak dbać o skórę przesuszoną i podrażnioną zimnem?

Jak przygotować skórę do wiosny? Co zrobić, gdy podczas zimy kiedy cera stała się szara? Dokuczają ci rozszerzone naczynka? Sprawdź, jak dbać o skórę podrażnioną i przesuszoną zimnem. Mówimy, w jaki sposób zregenerować skórę po zimie, jakich kosmetyków użyć i jak działa laser usuwający popękane naczynka.

jak dbać o skórę dodano: 01.10.2014 16:47

Rutyna - kto powinien ją przyjmować? Suplementy diety

Dzięki swojemu działaniu na ludzki organizm rutyna występuje w wielu lekach dostępnych bez recepty. Rutyna jest składnikiem nie tylko leków czy suplementów diety, ale także wielu kosmetyków służących do pielęgnacji cery naczynkowej czy likwidowania rozstępów.

rutyna dodano: 03.07.2013 07:32 | odpowiedz (1)

Jak poradzić sobie z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi?

Rozszerzone naczynka to czerwone "żyłki" pojawiające się najczęściej na nosie i policzkach. Jak sprawić, by te które już mamy zniknęły? Jak zapobiegać pękaniu naczynk krwionośnych?

jak dbać o cerę naczynkową dodano: 07.09.2014 16:31

RUMIEŃCE – jak się ich pozbyć z policzków? PRAKTYCZNE RADY

Rumieńce kiedyś uosabiały zdrowie i urodę. Dziś już wiemy, że rumiane policzki świadczą o pękających naczynkach krwionośnych. Co robić, by się pozbyć rumieńców?

co robić rumieńce dodano: 11.10.2013 13:35 | odpowiedz (1)

Cera w ciąży - jak dbać o skórę naczynkową?

Nie dodają urody, w dodatku gdy już się pojawią, ciężko je usunąć. Jak podczas ciąży pielęgnować skórę ze skłonnością do rozszerzonych naczynek?
naczynka dodano: 07.06.2013 10:19

Cera naczynkowa - jak o nią dbać? Jaką dietę stosować, mając skłonności do pękających naczynek?

Temperatury poniżej zera są nie lada wyzwaniem dla cery naczynkowej. Zobacz, jak zadbać o cerę naczynkową zimą i gdzie znaleźć potrzebne jej składniki odżywcze, które wzmocnią pękające naczynka krwionośne. 

cera naczyniowa dodano: 08.02.2013 12:54 | odpowiedz (1)

Skuteczne sposoby na pajączki - jakie są?

Cienkie, czerwone niteczki, pojedyncze albo bardzo gęste, najczęściej są widoczne na policzkach i przy skrzydełkach nosa. Taka naczynkowa cera wymaga specjalnej troski.

cera naczyniowa dodano: 22.02.2013 22:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?

Krzysztofa Tyńca zapewne pamiętają wielbiciele show „Taniec z gwiazdami” (2007 ...

cera naczynkowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cera naczynkowa. Wszystko na temat cera naczynkowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.