porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

CESARSKIE CIĘCIE: ile kosztuje w szpitalu państwowym i prywatnym? Cena cesarski

Cesarskie cięcie w szpitalu państwowym jest za darmo, ale pod warunkiem, że jest konieczne. NFZ nie finansuje cesarki na życzenie. By urodzić dziecko przez cc, muszą być spełnione wskazania zdrowotne. Natomiast w prywatnych klinikach cesarskie cięcie na życzenie wykonuje się bez przeszkód, ale to kosztuje. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za cesarskie cięcie?

cena cc dodano: 03.03.2013 20:34

KARMIENIE PIERSIĄ: jak odpowiednio przystawić dziecko do piersi?

Każda przyszła mama zastanawia się, czy poradzi sobie z karmieniem piersią, szczególnie w przypadku, gdy jest to jej pierwsze dziecko. Zadaje sobie mnóstwo pytań: czy będę potrafiła przystawić dziecko do piersi, czy będę miała wystarczająco dużo pokarmu. Jak zacząć?

CESARKA NA ŻYCZENIE dodano: 01.09.2011 15:48

CESARSKIE CIĘCIE a laktacja. Czy można KARMIĆ PIERSIĄ po cesarce? Co robić, by się to udało?

Oczywiście, że po cesarskim cięciu można karmić piersią! Wiele kobiet tak robi. Na początku może być im nieco trudniej, ale trudności te można z powodzeniem pokonać.

CESARKA NA ŻYCZENIE dodano: 30.11.2012 07:01

Księżna Kate rodzi. Ile może trwać poród? [VIDEO]

Księżna Kate rodzi. Wszyscy mniej zorientowani zadają więc sobie pytanie - ile może trwać poród? Pytanie to jest  wiecznie żywe  - zadają je sobie wszystkie przyszłe mamy. Ile więc może potrwać poród?

bóle porodowe dodano: 22.07.2013 16:40

CESARSKIE CIĘCIE: jakie ryzyko powikłań niesie cesarskie cięcie?

Coraz więcej kobiet decyduje się na cesarkę na żądanie. Tymczasem cesarskie cięcie, jak każda operacja, może skończyć się powikłaniami. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź, jakie mogą być powikłania po cesarskim cięciu.

anemia dodano: 03.03.2013 20:35

CESARSKIE CIĘCIE: czy możliwe jest wykonanie cesarki na życzenie, kiedy?

Cesarskie cięcie to poważna operacja i nie można jej wykonywać bez ważnego powodu - mówią lekarze. Ale wiele kobiet marzy o tej operacji - z różnych powodów. Czy mają szansę na to, by mieć taki poród?

cesarskie cięcie na życzenie dodano: 20.12.2012 09:30

CESARSKIE CIĘCIE kiedy można? WSKAZANIA DO CESARKI. Jakie ciąże powinny i mogą być rozwiązywane cesarką?

Jakie ciąże, z jakich przyczyn może dojść do cesarki, z jakich powodów są wskazania do cesarskiego cięcia? Coraz więcej kobiet w ciąży, bojąc się bólu związanego z porodem czy komplikacji, które mogą wystąpić w jego trakcie, szuka lekarza, który za opłatą wykona cesarskie cięcie. Prawo stanowi jednak, że cesarka może być przeprowadzana tylko z ważnych powodów medycznych. Kiedy cesarka jest konieczna?

cesarskie cięcie dodano: 01.12.2012 10:26

CESARKA czy PORÓD NATURALNY? Jakie są WADY i ZALETY porodu naturalnego i cesarskiego cięcia?

Cesarskie cięcie czy poród naturalny jakie są korzyści, zagrożenia? Dla każdej kobiety poród jest jednym z najbardziej niezwykłych wydarzeń w życiu. Współczesne matki stają jednak przed wyborem - poród naturalny czy cesarskie cięcie. Jakie są wady i zalety obu metod? Co jest lepsze dla dziecka, a co dla matki?

CESARKA NA ŻYCZENIE dodano: 30.11.2012 09:29

Jak dbać o ranę po CESARSKIM CIĘCIU? Jak pielęgnować ranę pooperacyjną po CESARCE?

Poród operacyjny jest łatwiejszy niż ten drogami natury, ale połóg po nim to prawdziwe wyzwanie: oprócz wielu zmian fizjologicznych, które zachodzą u każdej młodej mamy, jest bowiem jeszcze świeża rana na brzuchu. Jak o nią dbać?

blizna po cesarce dodano: 30.11.2012 07:57

CESARKA NA ŻYCZENIE lub CESARSKIE CIĘCIE jest płatne? PORÓD płatny ile zapłacisz? Kiedy można wykonać?

Cesarka na życzenie czy poród naturalny? Czy jest możliwość wykonania cesarskiego cięcia na żądanie rodzącej ze względów etycznych i słabej odporności lub zagrożenia życia dziecka lub matki? Jakie są możliwe powikłania przy cesarskim cięciu? Już prawie, co trzecia ciąża w Polsce kończy się cesarskim cięciem. Oficjalnie może być ono wykonywane jedynie z istotnych przyczyn medycznych, związanych ze zdrowiem matki lub dziecka, jednak rzeczywistość jest nie, co inna. Kiedy cesarka na życzenie jest możliwa? Ile za nią zapłacimy?

CESARKA NA ŻYCZENIE dodano: 30.11.2012 23:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: życie i śmierć. Dlaczego bolszewicy zgładzili polskiego artystę?

Miał nacjonalistyczne ciągoty. Nie wstydził się czytać publicznie antysemickiego, faszyzującego ...

cesarka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cesarka. Wszystko na temat cesarka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.