porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

KARMIENIE PIERSIĄ: jak odpowiednio przystawić dziecko do piersi?

Każda przyszła mama zastanawia się, czy poradzi sobie z karmieniem piersią, szczególnie w przypadku, gdy jest to jej pierwsze dziecko. Zadaje sobie mnóstwo pytań: czy będę potrafiła przystawić dziecko do piersi, czy będę miała wystarczająco dużo pokarmu. Jak zacząć?

cesarka dodano: 01.09.2011 15:48

CESARSKIE CIĘCIE a laktacja. Czy można KARMIĆ PIERSIĄ po cesarce? Co robić, by się to udało?

Oczywiście, że po cesarskim cięciu można karmić piersią! Wiele kobiet tak robi. Na początku może być im nieco trudniej, ale trudności te można z powodzeniem pokonać.

cesarka dodano: 30.11.2012 07:01

CESARSKIE CIĘCIE: kiedy jest konieczne, a kiedy robi się je na życzenie? VIDEO

Cesarskie cięcie wykonuje się, gdy nie jest możliwy naturalny poród lub coraz częściej na żądanie rodzącej.

cesarskie cięcie dodano: 18.03.2013 10:55

CESARKA czy PORÓD NATURALNY? Jakie są WADY i ZALETY porodu naturalnego i cesarskiego cięcia?

Cesarskie cięcie czy poród naturalny jakie są korzyści, zagrożenia? Dla każdej kobiety poród jest jednym z najbardziej niezwykłych wydarzeń w życiu. Współczesne matki stają jednak przed wyborem - poród naturalny czy cesarskie cięcie. Jakie są wady i zalety obu metod? Co jest lepsze dla dziecka, a co dla matki?

cesarka dodano: 30.11.2012 09:29

Jak dbać o ranę po CESARSKIM CIĘCIU? Jak pielęgnować ranę pooperacyjną po CESARCE?

Poród operacyjny jest łatwiejszy niż ten drogami natury, ale połóg po nim to prawdziwe wyzwanie: oprócz wielu zmian fizjologicznych, które zachodzą u każdej młodej mamy, jest bowiem jeszcze świeża rana na brzuchu. Jak o nią dbać?

blizna po cesarce dodano: 30.11.2012 07:57

CESARKA NA ŻYCZENIE lub CESARSKIE CIĘCIE jest płatne? PORÓD płatny ile zapłacisz? Kiedy można wykonać?

Cesarka na życzenie czy poród naturalny? Czy jest możliwość wykonania cesarskiego cięcia na żądanie rodzącej ze względów etycznych i słabej odporności lub zagrożenia życia dziecka lub matki? Jakie są możliwe powikłania przy cesarskim cięciu? Już prawie, co trzecia ciąża w Polsce kończy się cesarskim cięciem. Oficjalnie może być ono wykonywane jedynie z istotnych przyczyn medycznych, związanych ze zdrowiem matki lub dziecka, jednak rzeczywistość jest nie, co inna. Kiedy cesarka na życzenie jest możliwa? Ile za nią zapłacimy?

cesarka dodano: 30.11.2012 23:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Magda Prokopowicz: kim była?
Magda Prokopowicz: kim była?

Magdalena Prokopowicz zachorowała na raka w wieku 27 lat. Nie ...

CESARKA NA ŻYCZENIE szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. CESARKA NA ŻYCZENIE. Wszystko na temat CESARKA NA ŻYCZENIE na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.