porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

CESARSKIE CIĘCIE: ile kosztuje w szpitalu państwowym i prywatnym? Cena cesarski

Cesarskie cięcie w szpitalu państwowym jest za darmo, ale pod warunkiem, że jest konieczne. NFZ nie finansuje cesarki na życzenie. By urodzić dziecko przez cc, muszą być spełnione wskazania zdrowotne. Natomiast w prywatnych klinikach cesarskie cięcie na życzenie wykonuje się bez przeszkód, ale to kosztuje. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za cesarskie cięcie?

cena cc dodano: 03.03.2013 20:34

KARMIENIE PIERSIĄ: jak odpowiednio przystawić dziecko do piersi?

Każda przyszła mama zastanawia się, czy poradzi sobie z karmieniem piersią, szczególnie w przypadku, gdy jest to jej pierwsze dziecko. Zadaje sobie mnóstwo pytań: czy będę potrafiła przystawić dziecko do piersi, czy będę miała wystarczająco dużo pokarmu. Jak zacząć?

cesarka dodano: 01.09.2011 15:48

CESARSKIE CIĘCIE a laktacja. Czy można KARMIĆ PIERSIĄ po cesarce? Co robić, by się to udało?

Oczywiście, że po cesarskim cięciu można karmić piersią! Wiele kobiet tak robi. Na początku może być im nieco trudniej, ale trudności te można z powodzeniem pokonać.

cesarka dodano: 30.11.2012 07:01

Cesarskie cięcie: czy podczas cc może być obecny mąż/partner?

Obecność męża czy partnera przy porodzie nikogo już dziś w Polsce nie dziwi. Z obecnością mężczyzny przy cesarskim cięciu jest niestety inaczej - większość szpitali nie daje takiej możliwości. Na szczęście, są wyjątki.

CC dodano: 25.02.2015 10:34

Dlaczego w Zambii mąż nie zgadza się na cesarskie cięcie u żony?

W tym afrykańskim kraju zwłaszcza na wsiach, mężczyzna decyduje o wszystkim. Także o tym, czy kobiecie ma zostać udzielona pomoc medyczna. W przypadku cesarskiego cięcia bywają z tym problemy...
Afryka dodano: 26.11.2014 13:19

Czy cesarskie cięcie powoduje autyzm?

Czy to możliwe, że poród poprzez cesarskie cięcie może powodować autyzm? Czym jest autyzm i z czego wynika ta choroba? Czy powodowana jest tylko przez rodzaj porodu?

autyzm dodano: 10.09.2014 09:03

Księżna Kate rodzi. Ile może trwać poród? [VIDEO]

Księżna Kate rodzi. Wszyscy mniej zorientowani zadają więc sobie pytanie - ile może trwać poród? Pytanie to jest  wiecznie żywe  - zadają je sobie wszystkie przyszłe mamy. Ile więc może potrwać poród?

bóle porodowe dodano: 22.07.2013 16:40

CESARSKIE CIĘCIE: kiedy jest konieczne, a kiedy robi się je na życzenie? VIDEO

Cesarskie cięcie wykonuje się, gdy nie jest możliwy naturalny poród lub coraz częściej na żądanie rodzącej.

CESARKA NA ŻYCZENIE dodano: 18.03.2013 10:55

CESARSKIE CIĘCIE: jakie ryzyko powikłań niesie cesarskie cięcie?

Coraz więcej kobiet decyduje się na cesarkę na żądanie. Tymczasem cesarskie cięcie, jak każda operacja, może skończyć się powikłaniami. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź, jakie mogą być powikłania po cesarskim cięciu.

anemia dodano: 03.03.2013 20:35

CESARSKIE CIĘCIE kiedy można? WSKAZANIA DO CESARKI. Jakie ciąże powinny i mogą być rozwiązywane cesarką?

Jakie ciąże, z jakich przyczyn może dojść do cesarki, z jakich powodów są wskazania do cesarskiego cięcia? Coraz więcej kobiet w ciąży, bojąc się bólu związanego z porodem czy komplikacji, które mogą wystąpić w jego trakcie, szuka lekarza, który za opłatą wykona cesarskie cięcie. Prawo stanowi jednak, że cesarka może być przeprowadzana tylko z ważnych powodów medycznych. Kiedy cesarka jest konieczna?

cesarka dodano: 01.12.2012 10:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Anna Ilczuk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Anna Ilczuk może wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"! Zobaczcie, kim ...

cesarskie cięcie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cesarskie cięcie. Wszystko na temat cesarskie cięcie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.