porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Afera w łodzkiej Platformie Obywatelskiej. Czy wiesz, o co w niej chodziło?

Okazuje się, że politycy potrafią dołki kopać pod sobą również we własnej partii. Tak jak w przypadku afery w łódzkiej Platformie Obywatelskiej. Poszło o rywalizację o wpływy między wicemarszałkiem Sejmu Cezarym Grabarczykiem a posłanką Iwoną Śledzińską-Katarasińską.

AFERA dodano: 25.01.2012 11:11

Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Borys Budka, który ma zastąpić Cezarego Grabarczyka w rządzie Ewy Kopacz? Oto, co trzeba wiedzieć o karierze i życiu prywatnym nowego ministra sprawiedliwości.

Borys Budka dodano: 30.04.2015 16:44

CEZARY GRABARCZYK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Łodzi. Zobacz SYLWETKĘ posła

Cezary Grabarczyk, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 9 (OKW Łódź). Prawnik, który wzbudzał kontrowersje jako Minister Infrastruktury, a obecnie wicemarszałek Sejmu VII kadencji. Dowiedz się, kim jest Cezary Grabarczyk?

OKRĘG WYBORCZY W ŁODZI dodano: 27.10.2011 20:40

Wybory samorządowe będą powtórzone? Jakie są zastrzeżenia?

Cezary Grabarczyk, minister sprawiedliwości w gabinecie Ewy Kopacz, nie wyklucza postulatu o powtórzeniu wyborów samorządowych. Wszystko z powodu awarii systemu informatycznego Polskiej Komisji Wyborczej oraz ataku hakerów na jej oficjalną stronę internetową. Sprawa robi się coraz poważniejsza.

atak hakerów dodano: 19.11.2014 10:47

Cezary Grabarczyk - kim jest nowy minister sprawiedliwości?

Cezary Grabarczyk został  minister sprawiedliwości w nowym rządzie Ewy Kopacz. Jak przebiegała jego polityczna kariera? Co o nim wiemy?

minister infrastruktury dodano: 19.09.2014 12:02

Kto zostanie marszałkiem sejmu po Ewie Kopacz?

Jeszcze kilka dni temu media obiegła sensacyjna informacja, jakoby nowym marszałkiem Sejmu miał zostać dotychczasowy minister spraw zagranicznych Radek Sikorski. Jego miejsce miałby wówczas zająć Wincenty Rostowski. Kandydatura Radka Sikorskiego okazała się jednak chyba zbyt kontrowersyjna. Kto może zostać marszałkiem Sejmu?

Ewa Kopacz dodano: 16.09.2014 13:35
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Mariotti - kim jest?
Monika Mariotti - kim jest?

Monika Mariotti zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

Cezary Grabarczyk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Cezary Grabarczyk. Wszystko na temat Cezary Grabarczyk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.