porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy Lewandowski odejdzie z Borussii? Transfer Lewego do Bayernu. Ile będzie zarabiał Robert Lewandowski?

O transferze naszego najlepszego piłkarza z Borussii Dortmund do innego klubu mówiło się już od dawna. Po ostatnim występie na meczu z Realem wartość Lewandowskiego wzrosła kilkadziesiąt razy. Zobacz, jaki klub zamierza kupić Lewandowskiego i na ile go wyceniają! Czy Robert Lewandowski odejdzie z Borussii? Czy Lewandowski zostanie w Borussii?

ile zarabia lewandowski dodano: 26.04.2013 11:56

Kiedy Robert Lewandowski przejdzie do Bayernu Monachium?

O transferze Roberta Lewandowskiego mówił w 2013 cały piłkarski świat. Napastnik Borussii Dortmund ogłosił oficjalnie z jakim klubem zwiąże się od połowy 2014 roku! Mówimy, kiedy Lewandowski przejdzie do Bayernu Monachium.

Bayern Monachium dodano: 05.01.2014 10:28

MAJĄTEK POSŁÓW: Koźlakiewicz, Rostowski, Kosecki, Kucharski. Którzy posłowie są najbogatsi?

Ile pieniędzy mają polscy posłowie? Który poseł jest najbogatszy? Mirosław Koźlakiewicz, Jan Vincent-Rostowski, Jacek Rostowski, Roman Kosecki oa może Cezary Kucharski? Prezentujemy listę 10 najbogatyszych posłów. Większość z nich należy do partii rządzącej, czyli Platformy Obywatelskiej.

Jacek Rostowski dodano: 19.07.2013 14:47

Kim jest Cezary Kucharski, menedżer Roberta Lewandowskiego?

Po popisowej grze napastnika Borussii Dortmund w półfinale Ligi Mistrzów nazwisko Lewandowskiego zapanowało w całym środowisku piłkarskim. Pod sukcesem Polaka w Dortmundzie podpisuje się także jego menedżer Cezary Kucharski. Kim jest jego „opiekun”? Dlaczego związał się z obecnie najlepiej zarabiającym polskim piłkarzem? Przedstawiamy menedżera Roberta Lewandowskiego, Cezarego Kucharskiego.

Borussia Dortmund dodano: 29.04.2013 10:02

Transfer Lewandowskiego do Bayernu. Ile zarobi Cezary Kucharski, agent piłkarza?

Cezary Kucharski, agent Roberta Lewandowskiego, właśnie zaliczył menedżerski strzał życia. Przejście jego klienta do Bayernu oznacza, że poseł PO dostanie ogromną prowizję. W sumie Kucharski może dostać nawet... 30 mln zł!

agent Cezary Kucharski dodano: 27.01.2014 13:18

Menadżer Lewandowskiego Cezary Kucharski i oświadczenie majątkowe - ile zarabia, ile ma mieszkań?

 

Cezary Kucharski to obecnie menadżer Roberta Lewandowskiego. Kiedyś piłkarz, trener, dziś pilnuje interesów jednego z najlepszych polskich piłkarzy występującego w barwach niemieckiej Borussii Dortmund. W 2012 roku Kucharski zarobił ponad 2 miliony złotych. Obok funkcji menadzera, zajmuje się również polityką. Kucharski jest posłem PO z Łukowa. Wszedł do Sejmu dzięki 7910 głosom wyborców z okręgu lubelskiego. Sprawdź oświadczenie majątkowe Cezarego Kucharskiego, zobacz ile zarabia, jaki jest jego majątek? 

 

majątek cezarego kucharskiego dodano: 16.05.2013 12:02 | odpowiedz (1)

CEZARY KUCHARSKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Łukowa. Zobacz SYLWETKĘ posła

Cezary Kucharski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 6 (OKW Lublin). Utytułowany piłkarz i debiutant w sejmowych ławach.

OKRĘG WYBORCZY W LUBLINIE dodano: 02.11.2011 23:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andreas Lubitz, pilot airbusa Germanwings. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Ze wstępnych ustaleń śledczych badających katastrofę samolotu airbus linii Germanwings ...

Cezary Kucharski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Cezary Kucharski. Wszystko na temat Cezary Kucharski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.