porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dania na rozgrzewkę: pyszna grochówka i chili con carne

Od jesieni do wiosny zupy działające rozgrzewająco mają powodzenie. To prawda, że gotowane na boczku nie są odchudzające, ale dostarczają energii i mocnych wrażeń smakowych.

chili con carne przepis dodano: 24.09.2014 14:44

Kuchnia meksykańska. Jak ugotować chili con carne? PRZEPIS

Chili con carne to klasyczna meksykańska potrawa, która jest mało pracochłonna i idealnie nadaje się na ciepłe danie na imprezę czy na domowy obiad. Jak przyrządzić chili con carne?

chili dodano: 03.04.2013 16:01

Co to jest CHILI CON CARNE? Jak przygotować chili con carne? PRZEPIS

Chili con carne to nic innego jak nasze mielone mięso z warzywami. Taki sposób przyrządzenia mięsa sprawi, że na nowo odkryjemy jego uroki. Jak zrobić chili con carne? Podajemy przepis na tradycyjne chili con carne.

chili dodano: 03.04.2013 20:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
(nie)Święta Matka Teresa. Kontrowersyjne rysy zakonnicy z Kalkuty

Mit Matki Teresy wspiera się na powszechnym przeświadczeniu o jej ...

chili con carne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chili con carne. Wszystko na temat chili con carne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.