porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy znasz się na chińskim horoskopie? Sprawdź HOROSKOP CHIŃSKI

Chiński zodiak opiera się na mającym 5 tys. lat kalendarzu chińskim. Zgodnie z tym kalendarzem pełen cykl zodiakalny trwa 12 lat, a każdy rok mija pod patronatem innego zwierzęcia: szczur, bawół (wół), tygrys, królik (zając), smok, wąż, koń, koza (owca), małpa, kogut, pies i świnia. Poznaj chiński horoskop! Do 22 stycznia 2012 roku mamy rok zająca. 23 stycznia wejdziemy w rok smoka.

chiński zodiak dodano: 05.02.2012 19:00 | odpowiedz (1)

RYNEK PRACY: jakiego języka obcego warto się uczyć?

Znajomość języków obcych jest cenną umiejętnością, która zwiększa szanse na rynku pracy i ułatwia nawiązywanie międzynarodowych przyjaźni. Sprawdź, jakie języki są dziś szczególnie w cenie. I jakie będą się liczyć z przyszłości.

angielski dodano: 27.10.2011 10:14 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]

Ola Ciupa najczęściej kojarzona jest z teledyskami Donatana. Jednak piękna ...

chiński szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chiński. Wszystko na temat chiński na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.