porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Tygrysa?

Osoby spod znaku Tygrysa w horoskopie chińskim są określane jako osoby nieprzewidywalne i niezwykle ciekawe świata. W marcu Tygrysy powinny uważać na swoje zdrowie. Zobacz, co jeszcze czeka osoby spod znaku tygrysa w marcu 2012.

chiński zodiak dodano: 08.03.2012 15:38

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Bawołu?

Osoby spod znaku bawołu w chińskim horoskopie określane są jako perfekcjoniści, cechujący się dużą odwagą. Horoskop chiński na marzec dla osób spod znaku Bawołu zapowiada, że w tym miesiącu na Bawoły czeka wiele niedokończonych spraw. Sprawdź, co jeszcze czeka cię w marcu?

bawół dodano: 04.03.2012 00:21 | odpowiedz (1)

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Szczura?

Chiński zodiak określa osoby spod znaku Szczura, jako władczych i zdeterminowanych indywidualistów łasych na bogactwo i sławę. W marcu na osoby spod znaku Szczura czeka przypływ gotówki i niezapowiedziana wizyta. Mówimy, co jeszcze czeka osoby spod znaku Szczura w marcu.

chiński zodiak dodano: 02.03.2012 16:01

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Konia?

W chińskim zodiaku Koń jawi się jako osoba pełna sprzeczności. Z jednej strony jest niezależny i samodzielny w działaniu, z drugiej z łatwością krzywdzi innych. W marcu osoby spod znaku Konia czeka niemała awantura. Mówimy, co los szykuje dla Koni w marcu. Poznaj horoskop chiński na marzec.

chiński zodiak dodano: 02.03.2012 21:30

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Świni?

Według chińskiego horoskopu osoby spod znaku Świni są bardzo ugodowe i miłe dla innych ludzi. W marcu Świnie czekają nowe wyzwania i niecodzienne propozycje. Pojawi się też szansa na poznanie kogoś nowego. Zobacz co jeszcze przyniesie dla ciebie marzec.

chiński zodiak dodano: 02.03.2012 17:29

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Psa?

Horoskop chiński określa osoby spod znaku Psa jako dość wycofane i stroniące od kontaktów z innymi ludźmi. Dodatkowo Psy są dość zachowawcze. W marcu osoby spod znaku Psa będą miały dobrą passę. Niektóre osoby z ich otoczenia zechcą im jednak zaszkodzić. Zobacz, co jeszcze spotka cię w marcu.

chiński zodiak dodano: 02.03.2012 12:00

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Małpy?

Według chińskiego horoskopu Małpy uwielbiają rozrywkę i wyzwania losu. W marcu osoby spod tego znaku czekają problemy sercowe. Co jeszcze szykuje ci los w tym miesiącu? Mówimy, co czeka Małpy w marcu. Poznaj horoskop chiński dla Małp na marzec.

chiński zodiak dodano: 02.03.2012 21:12

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Królika?

Według chińskiego horoskopu Króliki, zwane też Zającami, to osoby towarzyskie i bezkonfliktowe. Jeśli to twój znak zodiaku, w marcu musisz skupić się na rozwiązaniu problemu, który długo zaprzątał ci głowę. Mówimy, co jeszcze czeka Króliki w marcu. Poznaj horoskop chiński dla Królików na marzec.

chiński zodiak dodano: 02.03.2012 20:58

Horoskop chiński 2012. Co czeka w lutym osoby spod znaku Bawołu?

Horoskop chiński głosi, że osoby spod znaku Bawołu to perfekcjoniści, stworzeni do wyższych celów. Jeśli to twój zodiak, w lutym musisz jeszcze bardziej uwierzyć w swoje możliwości. Co jeszcze szykuje los Bawołom w tym miesiącu? Horoskop chiński dla Bawołów na luty 2012 rok. Poznaj horoskop chiński dla Bawołów na luty. Horoskop na 2012.

bawół dodano: 14.02.2012 14:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?

Ksiądz profesor Michał Janocha to nowy biskup pomocniczy w Warszawie ...

chinski horoskop szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chinski horoskop. Wszystko na temat chinski horoskop na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.