porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie przysmaki znajdą się na azjatyckich stołach w CHIŃSKI NOWY ROK?

Chiński Nowy Rok to wielkie święto również dla smakoszy. W ciągu 15 dni, kiedy trwa święto Chińczycy oraz mieszkańcy Azji południowo – wschodniej jedzą potrawy symbolizujące zdrowie, szczęście oraz długie życie. Mówimy, jakie przysmaki znajdą się na azjatyckich stołach w Chiński Nowy Rok.

azja w kuchni dodano: 23.01.2012 10:46

Chiński Nowy Rok. Kiedy przypada w 2014 r.?

Chiński Nowy Rok to dosłownie Święto Wiosny. Jest to najważniejsze święto w tradycyjnym kalendarzu chińskim, przypadające między końcem stycznia a końcem lutego. Jak wiele rzeczy w Chinach, jest to święto z bogatą historią. Jest znane i obchodzone od początku naszej ery

chiński horoskop dodano: 25.04.2014 12:51

CHIŃSKI Nowy Rok 2013. Kiedy zaczyna się ROK WĘŻA w chińskim kalendarzu?

Rok Węża w chińskim kalendarzu. Choć Chiny i cała wschodnia Azja korzystają z naszego kalendarza, swoje święta organizują według własnej, tradycyjnej rachuby czasu. W dodatku chiński zodiak nie zmienia się co miesiąc, a raz w roku. Wkrótce dla całego orientalnego świata zaczyna się Rok Węża. Kiedy dokładnie to nastąpi? Kiedy zaczyna się Chiński Nowy Rok - Chiński Rok Węża 2013? Rok Węża zacznie się według naszego kalendarza 10 lutego 2013 roku.

Horoskop chiński-Wąż-Wróżby dodano: 01.01.2013 21:14

Chiński Nowy Rok. Kiedy obchodzi się Święto Lampionów?

Święto Lampionów to uroczystość kończąca obchody powitania Chińskiego Nowego Roku. W Chinach i Wietnamie rozpowszechnił się zwyczaj zapalania tej nocy barwnych lampionów.

chiny dodano: 06.02.2012 08:24

Jak wyglądają obchody Nowego Roku w Azji?

Chiński Nowy Rok jest świętem ruchomym. W tym roku przypada na 23 stycznia. Święto trwa piętnaście dni. Jak wyglądają przygotowania do tego święta i uroczystości z nim związane? Przyjrzyjmy się wspólnie noworocznym obyczajom w Państwie Środka.

23 stycznia dodano: 19.01.2012 15:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Aleksandra Popławska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

Chiński Nowy Rok szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Chiński Nowy Rok. Wszystko na temat Chiński Nowy Rok na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.