porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Tygrysa?

Osoby spod znaku Tygrysa w horoskopie chińskim są określane jako osoby nieprzewidywalne i niezwykle ciekawe świata. W marcu Tygrysy powinny uważać na swoje zdrowie. Zobacz, co jeszcze czeka osoby spod znaku tygrysa w marcu 2012.

chinski horoskop dodano: 08.03.2012 15:38

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Bawołu?

Osoby spod znaku bawołu w chińskim horoskopie określane są jako perfekcjoniści, cechujący się dużą odwagą. Horoskop chiński na marzec dla osób spod znaku Bawołu zapowiada, że w tym miesiącu na Bawoły czeka wiele niedokończonych spraw. Sprawdź, co jeszcze czeka cię w marcu?

bawół dodano: 04.03.2012 00:21 | odpowiedz (1)

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Szczura?

Chiński zodiak określa osoby spod znaku Szczura, jako władczych i zdeterminowanych indywidualistów łasych na bogactwo i sławę. W marcu na osoby spod znaku Szczura czeka przypływ gotówki i niezapowiedziana wizyta. Mówimy, co jeszcze czeka osoby spod znaku Szczura w marcu.

chinski horoskop dodano: 02.03.2012 16:01

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Konia?

W chińskim zodiaku Koń jawi się jako osoba pełna sprzeczności. Z jednej strony jest niezależny i samodzielny w działaniu, z drugiej z łatwością krzywdzi innych. W marcu osoby spod znaku Konia czeka niemała awantura. Mówimy, co los szykuje dla Koni w marcu. Poznaj horoskop chiński na marzec.

chinski horoskop dodano: 02.03.2012 21:30

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Świni?

Według chińskiego horoskopu osoby spod znaku Świni są bardzo ugodowe i miłe dla innych ludzi. W marcu Świnie czekają nowe wyzwania i niecodzienne propozycje. Pojawi się też szansa na poznanie kogoś nowego. Zobacz co jeszcze przyniesie dla ciebie marzec.

chinski horoskop dodano: 02.03.2012 17:29

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Psa?

Horoskop chiński określa osoby spod znaku Psa jako dość wycofane i stroniące od kontaktów z innymi ludźmi. Dodatkowo Psy są dość zachowawcze. W marcu osoby spod znaku Psa będą miały dobrą passę. Niektóre osoby z ich otoczenia zechcą im jednak zaszkodzić. Zobacz, co jeszcze spotka cię w marcu.

chinski horoskop dodano: 02.03.2012 12:00

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Małpy?

Według chińskiego horoskopu Małpy uwielbiają rozrywkę i wyzwania losu. W marcu osoby spod tego znaku czekają problemy sercowe. Co jeszcze szykuje ci los w tym miesiącu? Mówimy, co czeka Małpy w marcu. Poznaj horoskop chiński dla Małp na marzec.

chinski horoskop dodano: 02.03.2012 21:12

Horoskop chiński 2012. Co czeka w marcu osoby spod znaku Królika?

Według chińskiego horoskopu Króliki, zwane też Zającami, to osoby towarzyskie i bezkonfliktowe. Jeśli to twój znak zodiaku, w marcu musisz skupić się na rozwiązaniu problemu, który długo zaprzątał ci głowę. Mówimy, co jeszcze czeka Króliki w marcu. Poznaj horoskop chiński dla Królików na marzec.

chinski horoskop dodano: 02.03.2012 20:58

Horoskop chiński 2012. Co czeka w lutym osoby spod znaku Bawołu?

Horoskop chiński głosi, że osoby spod znaku Bawołu to perfekcjoniści, stworzeni do wyższych celów. Jeśli to twój zodiak, w lutym musisz jeszcze bardziej uwierzyć w swoje możliwości. Co jeszcze szykuje los Bawołom w tym miesiącu? Horoskop chiński dla Bawołów na luty 2012 rok. Poznaj horoskop chiński dla Bawołów na luty. Horoskop na 2012.

bawół dodano: 14.02.2012 14:32

Horoskop chiński 2012. Co czeka w lutym osoby spod znaku Psa?

Według chińskiego horoskopu osoby spod znaku Psa są zachowawcze i stronią od ludzi. Jeśli to twój znak chińskiego zodiaku, w lutym jedno z twych marzeń wreszcie się spełni! Co jeszcze szykuje ci los? Poznaj horoskop chiński dla Psów na luty.

horoskop chiński dodano: 09.02.2012 10:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

chiński zodiak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chiński zodiak. Wszystko na temat chiński zodiak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.