porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak uniknąć zakażenia chorobami na basenie?

Upały skłaniają nas do szukania ochłody na basenie. Ciepło, duża liczba osób, niedostateczne przestrzeganie higieny mogą sprawić, że z basenu wrócimy z infekcją. Jak się ochronić przed infekcjami z basenu?

ameboza dodano: 02.08.2013 10:29

Zabezpieczaj się! Przed czym, poza AIDS, chroni PREZERWATYWA?

Ryzykowne zachowania seksualne, pod pojęciem których rozumie się zwykle seks z przygodnymi partnerami, mogą pozostawić skutki. Wszyscy „ryzykujący”, którzy są skłonni uwierzyć w prawdziwość podstaw krucjaty przeciw prezerwatywie i zrezygnować z zabezpieczenia, robią to na własne ryzyko.

AIDS dodano: 01.12.2011 13:29

Chlamydia – czym jest? Jak można się zarazić chlamydią?

Chlamydia jest jedną z najczęściej występujących chorób przenoszonych drogą płciową. Większość osób zakażonych chlamydią nie jest świadomych o występowaniu choroby, ponieważ przeważnie przebiega ona bezobjawowo. Jak zabezpieczyć się przez chlamydią? Jak ją wykryć? Dowiedz się więcej!

chlamydia co robić dodano: 30.08.2013 18:37

Choroby przenoszone drogą płciową, którymi możesz się zarazić nie uprawiając seksu - jakie są?

Chorowanie na coś, czym można się zarazić przez seks wywołuje obrzydzenie – do choroby i chorującego. Wielu jest skłonnych „dać sobie głowę uciąć”, że choroby takie dotyczą wyłącznie seksualnych rozpustników i są karą. Wiadomo czyją i za co. Pół biedy, jeśli do zakażenia rzeczywiście doszło drogą płciową – gorzka cena za przyjemność. Gorzej, gdy stało się to po bezdotykowym spotkaniu z brudasem. Wtedy sami sobie możemy strzelić w czoło, bo brudasa widzieliśmy i nie zareagowaliśmy. Gdzie? A choćby na osiedlowym basenie. 

bakterie kałowe dodano: 02.08.2013 10:48 | odpowiedz (1)

Jak zabezpieczyć się przed zakażeniami intymnymi podczas wyjazdów?

Jeśli podróżujemy, szczególnie za granicę, mieszkamy w różnych warunkach. Brak higieny, kąpiele w basenach, a nawet romanse mogą sprzyjać, chorobom dróg płciowych. Jak przygotować się do podróży, by nie wrócić z niej z chorobą intymną? Dowiedz się, na co uważać, by do tego nie dopuścić.

AIDS dodano: 28.10.2011 14:13 | odpowiedz (2)

CHLAMYDIA. Czym jest chlamydia? Jak można się nią zarazić?

Chlamydie to rodzaj bakterii wewnątrzkomórkowych. Najważniejszym ich gatunkiem jest chlamydia trachomatis przenoszona drogą płciową, która może powodować choroby układu moczowo-płciowego, poronienia i stany zapalne.

chlamydia trachomatis dodano: 25.10.2011 14:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?

Mimo swoich 80-ciu lat Helena Norowicz nie ma zamiaru wycofywać ...

chlamydia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chlamydia. Wszystko na temat chlamydia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.