porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak uniknąć zakażenia chorobami na basenie?

Upały skłaniają nas do szukania ochłody na basenie. Ciepło, duża liczba osób, niedostateczne przestrzeganie higieny mogą sprawić, że z basenu wrócimy z infekcją. Jak się ochronić przed infekcjami z basenu?

ameboza dodano: 02.08.2013 10:29

CHLAMYDIOZA - co to jest za choroba, jakie objawy i leczenie? Czy wiesz, że może doprowadzić do niepłodności?

Namiętny wakacyjny romans może pozostawić niemiłą pamiątkę w postaci chlamydiozy, choroby wywoływanej przez bakterię Chlamydia trachomatis. Dość łatwo można ją wyleczyć antybiotykami, rzecz jednak w tym, że często nie daje objawów. Nie leczymy się więc, a to może prowadzić do niepłodności.

chlamydia trachomatis dodano: 19.06.2012 09:34

Chlamydia – czym jest? Jak można się zarazić chlamydią?

Chlamydia jest jedną z najczęściej występujących chorób przenoszonych drogą płciową. Większość osób zakażonych chlamydią nie jest świadomych o występowaniu choroby, ponieważ przeważnie przebiega ona bezobjawowo. Jak zabezpieczyć się przez chlamydią? Jak ją wykryć? Dowiedz się więcej!

chlamydia dodano: 30.08.2013 18:37

Infekcje intymne: rzęsistek, grzybica i chlamydie - dlaczego są groźne w ciąży?

Infekcje intymne w ciąży są groźne nie tylko dla matki, ale przede wszystkim dla nienarodzonego dziecka. Kobieta w ciąży ma obniżoną odporność, więc jest bardziej narażona na choroby, w tym zakażenia w okolicy intymnej - grzybicę, rzęsistkowicę czy chlamydiozę. Trzeba na nie uważać, bo niektóre patogeny bytujące w pochwie - chlamydie, grzyby czy rzęsistek - mogą być niebezpieczne dla rozwijającego się płodu.

chlamydia trachomatis dodano: 03.03.2013 12:44 | odpowiedz (3)

BADANIA PRZED CIĄŻĄ. Jak się przygotować do planowanej ciąży? Jakie BADANIA KRWI należy wykonać?

Czy jest sens robić badania przed ciążą? To zależy od nastawienia kobiety. Jeśli ma ona postawę: co ma być, to będzie, nie musi robić badań. Ale jeśli chce zapewnić dziecku jak najlepszy start i nie narażać siebie i jego na ryzyko niepowodzenia, powinna się zbadać. Mówimy, jakie badania warto zrobić, gdy staracie się o dziecko.

badania przed ciążą dodano: 28.11.2012 17:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

chlamydioza szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chlamydioza. Wszystko na temat chlamydioza na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.